Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbiiggniew

żona mi nie daje chodze na prostytutki...

Polecane posty

Gość zbiiggniew

zacząłem chodzic na prostytutki bo zona mi nie daje, jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie żona też nie daje
chodzę na grzyby:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Po co płacić, jest tyle niedopieszczonych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi zona tez nie daje
i siedze na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura bura
ja tam mężowi nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoToJestPseudonim???
Mi żona daje wolną rękę z którą jest mi w łóżku cudownie. Robimy to co chwilę podniecając się postami. OOOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzisz na prostytutki? a jaka masz z tego przyjemnosc?czy prostytutka dochodzi do orgazmu kiedy jej placisz za dupe?czy z kurwa jest ci przyjemnie niz z wlasna zona?jak sie czujesz autorze kiedy wracasz do domu po kurwach a zona czeka z kolacja w domu? masz wyrzuty sumienia? dreczy cie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma reinkarnacji
gloria polo Musicie wiedzieć, że gdy ktoś ma pozamałżeńskie stosunki płciowe, to wówczas te nieczyste duchy uczepiają się natychmiast tej osoby, oblepiają ją wszędzie, zaczynają od genitaliów, biorą w posiadanie ciało, hormony, osadzają się w mózgu, zajmują przysadkę mózgową, grasicę i wszystkie ważne miejsca organizmu ludzkiego oraz rozpoczynają produkcję wielkiej ilości hormonów, które pobudzają niskie instynkty. Przekształcają dziecko Boże w niewolnika żądzy, instynktów, pożądania seksualnego. Czynią z niego człowieka, o którym mawia się, że używa życia. A my mówimy tak lekkomyślnie: raz się żyje... ale to "raz" pociąga za sobą gorzkie konsekwencje... Ojciec jednak był bardzo "męski" – istny macho – i jego przyjaciele zaczęli go znowu zatruwać i zwodzić, mówiąc mu, aby nie dał się wodzić za nos żonie. Szybko go przekonali do powrotu do wcześniejszego trybu życia. Okazał niewierność powierzonej mu żonie, mojej matce, już w 14 dni po swoim weselu. Dał się zaciągnąć do domu publicznego, by udowodnić przyjaciołom, że jest panem siebie i że nie będzie pantoflarzem. I wiecie, co się stało z laską pasterską, którą otrzymał od Pana? Demon mu ją zabrał. I wszystkie te brudne złe duchy powróciły i przykleiły się do niego. Mój ojciec przeobraził się z pasterza rodziny w wilka, który nie chronił już rodziny, a otworzył demonom drzwi na oścież i stał się postrachem całego domu. Mój ojciec powiedział we łzach po tamtej stronie: "Dzięki mojej cudownej żonie, twojej matce, która modliła się przez 38 lat za mnie o moje nawrócenie i prowadziła przykładne życie jako ofiarna matka, zostałem uratowany przed piekłem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma reinkarnacji
Mój ojciec nawrócił się osiem lat przed śmiercią. Z głęboką skruchą prosił Boga o przebaczenie, a miłosierny Bóg odpuścił mu. Mój ojciec jednakże nie odpokutował swoich czasowych kar za grzechy. Wprawdzie żałował, wyspowiadał się i otrzymał rozgrzeszenie, ale nie miał okazji odbyć pokuty. Dlatego znajdował się w czyśćcu, aż po szyję w tym cuchnącym bagnie, które już wcześniej opisałam. Pokutowanie za popełnione grzechy i zadośćuczynienie to jedna z tych rzeczy, o których tak łatwo zapominamy. Właściwie bardzo mało o tym myślimy. Poza tym sami z siebie bardzo mało możemy zadośćuczynić. Ale Jezus w Najświętszym Sakramencie może nam udzielić łaski odpokutowania. Gdy Go odwiedzamy w Najświętszym Sakramencie i uwielbiamy Go, otrzymujemy często ten dar pokuty, zadośćuczynienia za skutki naszych grzechów. W tym drugim świecie Bóg ukazuje nam, jak nasze grzechy wpływają na innych. Cierpi On bardziej z powodu skutków naszych grzechów dotykających inne osoby, aniżeli z powodu samego grzechu. Skutki te są zazwyczaj bezpośrednim atakiem na miłość. Bóg sam w Sobie jest miłością. Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu to jedyna droga, która nas bezpośrednio prowadzi do Nieba. Zapamiętajcie to! To bardzo ważne dla nas wszystkich. Gdy ktoś zdradza swojego współmałżonka, zdradza Pana Boga. Łamie obietnicę, którą złożył Bogu i swojemu partnerowi w dniu ślubu. Jeśli ktoś zamierza nie dotrzymać obietnicy małżeńskiej, niech lepiej nie zawiera związku małżeńskiego. Pan mówi do nas: "Jeśli jesteś niewierny, sam siebie potępiasz. Jeśli nie jesteś wierny, to się nie żeń." Pan mówi: "Moje dzieci, proście Mnie o to, byście mogły być wierne swojemu współmałżonkowi, byście mogły być wierne waszemu Bogu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEZUSIE PRZENAJŚWIETRZY....
ale świr... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia74
Do nie ma reinkarnacji.............. CZŁOWIEKU LECZ SIE moja sąsiadka która słucha radia Maryja 24h nie pieprzy tak jak ty!!!!!!!!! to jest już chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×