Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ja mam zrobic PYTAM

zycie wspolnie a jednak osobno

Polecane posty

Gość co ja mam zrobic PYTAM

jestesmy w zwiazku od 3lat,mamy corke ktora ma 1,5 roku.....jak kto sobie to zinterpretuje jego sprawa,po prostu mam go dosc wkurza mnie ze wszystkim ze swoimi wypowiedziami swoja moadroscia,przechwalaniem sie ,zarciem (zre tyle ze ja tego bym przez tydzien nie przejedla co on w jeden dzien)czasami az patrzec na niego nie moge nie rozmawiamy przez to i sie focham........no mam go dosc!!!!!!!!!!!!kurde czasami tak mysle po co ja sie w ten zwiazek ladowalam a kazdy mi go odradzal KAZDY!!!teraz jak siedze w domu z dzieckiem on pracuje wylicza mnie z kazdej zlotowki nie kupuje potzrbnych rzeczy np na obiad i takie tam bo on niebedzie przeplacal ale jak jedzie do pracy to kurde robi sobie zakupy sniadanie i nie tylko na pol reklamowki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALEE JESTEM ZLA TO SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
1.Poszukaj sobie pracy 2.Zapisz dziecko do przedszkola/żłobka/poszukaj opiekunki. 3.Zorganizuj dzień wyłącznie dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
4.Skończ z marudzeniem, uśmiechnij się. 5.Zmień fryzurę i ogarnij się. 6.Sama odśwież mieszkanie, kup nowe firanki. 7.Poszukaj sobie koleżanki na wyżalanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
8.Zapisz się na aerobik lub pływalnię. 9.Pokaż mężowi czym jest dobry sex, zainicjuj odmianę. 10.Znajdź sobie hooby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
ad 10. hooby drzewne oczywiscie, do rzucia zamiast gum, dzialaja odstresowujaco 11. kup ogorek 12. zjedz ogorek 13. nie obralas ogorka, rzygasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
14.ogórek ma min. 25 cm to wkładasz w cipę 15.ogórek ma mniej nisz 25 cm to rżniesz się w dupcię 16.nie masz ogórka to walisz się kaszanką 17.nie masz kaszanki to dymasz się bananem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
18.masz młodego sasiada to proponujesz mu laskę 19.nie masz młodego sasiada to robisz lachę staremu 20.brak sąsiadów to liżesz cipsko sąsiadce 21.nie masz sąsiadki to łapiesz bezdomnego psa i mu się nadstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
der Mann schnell an die guten verwendet, und wenn es geht ihm ein Sklave seiner Begierden wird

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
l'homme s'habitue vite la bonne, et quand il lui prend l'esclave de ses dsirs devient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw poliglota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
mannen snabbt vnjer sig vid bra och nr den tar honom en slav till hans nskningar blir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
nie....oryginał poliglota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
podszyw jełop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha a ile to języków?
w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażystka trupów
dobre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×