Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Onanizm przed ubranymi Paniami, czy miły panie takie doswiadczenia?

Polecane posty

Onanizm przed ubranymi Paniami , czy miały Panie takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem takie doświadczenia ale tylko przed grupom mlodych panów. Polecam innym. Jak hcesz to zrobie to tesz przed tobom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z geja ja nie mam moze ten kollega który wczesniej pisał. Ale własciwie ja mam tylko doświadczenie jedno z Paniami i nie ograniczyło się tylko do walenia konia, kazały mi robić inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ii ttr
ile masz lat uległy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce ten rodzj zachowań chyba jeszcze nie zadomowił się ale w necie jest dużo filmów gdzie coś takiego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego desperat ?:P Prawiczek :D:D:D Nie chciał normalnego seksu, ja wtedy też nie ;) i postanowił się sam przy mnie doprowadzić, zresztą nie raz to się zdarzyło ;) Mnie to jarało :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazury, Warszawa no i ewentualnie jesli to nie było by mozliwe to skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze się Autorze zapędziłeś :P Ja mówiłam, że ogółem tak, ale nie z Tobą;) Ja zajęta jestem:D:D:D:D z chłopakiem to takie akcję mogą odchodzić...;) Poza tym jestem z Wałbrzycha (dolnośląskie) więc mamy daleko do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz jesli chodzi o moje wrazenia to ok . Chyba najbardziej podniecające było to uczucie wstydu i uległości, choć musze powiedzieć ze sam onanizm był tylko wstępem do tego co się póżniej działo ( zaznaczam ze nie było rzadnego sexu). W sumie to trudno znaleśc takie Panie, choc net jest jakąs forma poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×