Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka jak pieprz

Pieczywo, w którym można podać zupę

Polecane posty

od tego są google i strony z przepisami, a kafe jest od pisania o analu, dziewictwie i sporów, który kolor włosów u kobiet jest ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie było.....
wysmarowax wewnatrz białkiem i do piekarnika na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie chlebki widziałam
w makro albo selgrosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ......
jadłam kiedyś w restauracji pycha zupę grzybową podaną właśnie w takim małym okrągłym chlebku....coś dobrego ....chlebek świeży chrupiący....u nas w piekarniach można kupić takie małe gotowe chlebki ....myślę że wystarczyło by je po odkrojeniu wierzchu i wyskubaniu środka podgrzać w piekarniku i wlać zupę ale przyznam szczerze że sama w domu tego nie robiłam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskubac srodek i
tylko zapiec w piekarniku bez zadnego bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebek do kosza
A co później z chlebkiem do kosza ? Po co takie marnotrawstwo. Postaw świeży bukiecik kwiatów i będzie ok. Tak miło przywitasz gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ......
Chlebek do kosza....a dlaczego zaraz do kosza ? u nas te chlebki są małe i jakby się podało taką zupę jako danie główne i do tego tylko jakieś przystawki i sałatki to na pewno będzie zjedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki pomysł mi sie podoba ztym wywiezieniem do cioci..bo tez sie zastanawiałam co z tym chlebkiem potem..czym nie posmarujesz i tak nasiaknie zupą. Ja akurat chleb lubię i na wiejskich przysmakach sie wychowalam, więc moge go jesc..ale wśród gosci znajdą się tacy co tyle chleba nieprzetrawią..nie czarujmy się..a dobra zupka w kolkilkach tez dobrze smakuje. Te zupki w chlebach to taki chwyt reklamowy..nikt w wiejskich chatach onegdyś nie jadał tak..chleb był bardzo szanowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie ichniejszy jest najlepszy gowork.pl/opinie_czytaj,4687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×