Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukująca prac

CV i list motywacyjny

Polecane posty

Gość Poszukująca prac

Czytam wzory z CV i listu motywacyjnego z netu i już sama nie wiem, który wzór jest dobry. Czy w CV w doświadczeniu zawodowym wpisać główne obowiązki? A jeśli tak to co wtedy wpisać w liście motywacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmonies imperfect
teraz modny jest wzór europejski EUROPASS - z łatwością znajdziesz w wyszukiwarce ja tylko takie wysyłam w CV piszę również zakres obowiązków (ale krótko, nie rozdrabniam się, żeby mieć o czym mówić na rozmowie) a w motywacyjnym staraj się nie powtarzać z CV, jakieś dodatkowe osiągnięcia, które się nie zmieściły albo nie wiedziałaś, gdzie wpisać, a np. uważasz, że dobrze o Tobie świadczą pod kątem cech, które wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menti
Hej dla mnie pisanie CV i listu to dość czasochłonne. Jest taka strona www.corson.pl oni mi pomogli i jestem bardzo zadowolony z efektu, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar223ia
skozystaj z kreatora http://www.mycv.pl/ wpisujesz w odpowiednie rubryki doświadczenie, wykształcenie, dane osobowe następnie zapisujesz cv na pulpicie czy w dowolnie wybranym miejscu na dysku, masz możliwość wybrania różnego rodzaju układu ( stylu) cv, prócz stylu wybierasz format w jakim cv zapiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×