Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do gory nogami

Jak to jest z zasilkiem ?

Polecane posty

Gość do gory nogami

Witam, jestem zarejestrowana w PUP w miescie, gdzie zasilek wyplacany jest tylko pol roku. Musze obowiazkowo stawiac sie tam mniej wiecej raz na 2m-ce. Jednak zaczelam zastanawiac sie czy wraz z zakonczeniem wyplacania swiadczenia czyli po pol roku skonczy sie moje obowiazkowe stawiennictwo w PUP czy bede musiala pokazywac sie dalej obowiazkowo, ale juz bez wyplacania zasilku? jak to jest? prosze o odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej będziesz musiała.
dalej będziesz musiała, przecież jest wiele osób, które są zarejestrowane a nie mają zasiłku, (np część studentów, którzy nie przepracowali 1 roku na um. o pracę). Bycie zarejestrowanym to nie tylko zasiłek, ale też ubezpieczenie u lekarza, wiec dalej będziesz musiała sie stawiać. Z resztą wszystko pisze na stronie urzędu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej będziesz musiała.
nie studentów, tylko ludzi po studiach, magistrów;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory nogami
ale czy to stawiennictwo bedzie nadal obowiazkowe czy bede musiala sie okreslic czy chce byc nadal zarejestrowana czy nie? Nawet jak nie udalo mi sie znalezc pracy, to bede ubezpieczona na meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej będziesz musiała.
no jak nie będziesz chciała być zarejestrowana to nie musisz, to nie jest przymus przecież;) i wtedy nie będziesz musiała się tam stawiać. A jeśli chcesz być zarejestrowana, to wtedy będziesz musiała się stawiać, bo inaczej cie wykreślą. to wszystko pisze, tylko poczytać wystarczy. Bycie zarejestrowanym to nie jest przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędniczka
jak się nie stawisz na kolejny termin,który Ci wyznaczy PUP to zostaniesz wyrejestrowana za niestawiennictwo i przed okres 90 dni nie będziesz mogła się ponownie rejestrować.w tym wypadku mąż musi zgłosić w swoim zakładzie pracy Ciebie do ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×