Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plaska

chałupnictwo

Polecane posty

Gość plaska

Czy jest ktoś kto się zajmuje pracą chałupniczą i coś na tym zarabia . Nie pytam o pracę przez internet ale zwykłe chalupnictwo. Mam sporo wolnego czasu tylko nie wiem gdzie szukać takich ofert i czy są one uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzkkkkkkkkkkkkk
nie ma uczciwego chałupnictwa, nie w Polsce. Też chciałam tak zarabiać ale nic z tego. Szkoda twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też podpinam się do pytania. A składanie długopisów itp to naprawdę wszyscy są oszustami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK , WSZYSCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7066y
tak oszustwa -bo chinczycy skladaja bo są tansi niz polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaz bezposrednia
A moze taka praca by was zainteresowala, ja tak dorabiam i jestem bardzo zadowolona. wspolpracuje z firma fm grop, sprzedaje wsrod znajomych, rodziny, sasiadow srodki czystosci, firma ma rowniez kosmetyki i perfumy, z kazdego produktu mam 43 %marzy,naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGGA
Hej, ja tez szukalam czegos dodatkowego, przyznam szczerze, ze sie nacielam kilka razy. Teraz dorabiam sobie bedac przedstawicielem Betterware :) uwierz,ze mozna sobie dorobic, bo produkty sa dobrej jakosci i naprawde tanie, wiec znalezienie klientow nie jest problemem, np zostawisz przy okazji katalog u fryzjera, czy lekarza w poczekalni i kobitki ogladaja....a potem dzwonia i zamawiaja, a Ty nie ponosisz zadnych kosztow ( ewentualnie 9 zl wpisowego raz na rok), zadnych zobowiazan itp Jesli chcesz sie dowiedziec szczegółów, to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł Polecone przez znajomą rejestracja 2 zł przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×