Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkaaa119922

na pewno macie w domu niepotrzebne bilety komunikacji miejskiej

Polecane posty

Witam. Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej. Wpadłam tutaj, aby powiększyc kolekcję kto wie, byćmoże dzięki Wam Macie może w domu w kieszeniach, portfelach jakies bilety z waszych miejscowości? wam już nie sa pewnie potrzebne, a moja kolekcje by wzbogaciły jeśli to nie problem to wyslijcie mi swoje bilety, koperta to 10 gr a znaczek 1.55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuwu
Ja mam bilet ze Spermowic Małych do Spermowic Dużych. CHCESZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się chyba źle czujesz, ciekawe co za debil będzie inwestował dwa złote w zachcianki jakiejś nienormalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tammmm
no i co z tego, ze koperta 10gr znaczek 1.55 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz blues
a czy nie mozna zrobić czegoś by ktos inny był zadowolony/ To tylko niecałe 2 zł, bez przesady nie zbiedniejecie.. Ja nie mam biletów, bo jeźdzę samochodem ale bym wysłała by komus sprawić radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy kurwa dobroduszni!!! To mi wyślijcie 100 tysięcy jak tacy bogaci jesteście!!! Fałsz i obłuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz blues
2 zł to nie 100 tysi. Zreszta nie chodzi o te 2 zł bo nie robisz dziewczynie przelewu ale o bilety. Ciezko cos zrobic dla kogoś ale jak sie potrzebiuje pomocy to chuj bo nikt nie chce pomóc. Nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatkaaa119922- zmień hobby albo zacznij płacić za bilety, ja mam stare warszawskie z lat 50- chciałabyś nie ale napewno ci nie wyśle za darmo i jeszcze mam za znaczek płacić- śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są tacy to ja chcem dostawać bilety do kina i na kocerty- no tylko nie zużyte oczywiście i najlepiej listem poleconym. Co to jest 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od płacenia za bilety to mam allegro, a pozatym to proszę o bilety które nie sa juz potrzebne, a jeśli tych starych nie chcesz oddawać to rozumiem to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luz blues
moniamonte ile ty masz lat,ze takie myslenie... Jakbym miała zawalony portfel starymi biletami to zamiast je wywalic wolałabym wysłac komuś kto to zbiera. Jak nazbiera mi sie ubrań w których nie chodze to nie wywalam ich do smietnika ale jadę samochodem ok 3 km i wkładam do kosza caritasu. W to też inwestuje bo na wode nie jeżdżę. Nie rozumiem o co chodzi wogóle. Musisz miec smutne zycie skoro za wszystko coś chcesz..widocznie trafiasz sama tylko na takich ludzi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć Beatko, ja Ci wyślę
Ja Ci chętnie wyślę. Ale w mieście, w którym mieszkam na biletach autobusowych nie ma podanej nazwy miejscowości. Czy takie bilety też chcesz ? Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć Beatko, ja Ci wyślę
Jak już będę miał te bilety, to Ci wyślę emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy interesuja cie bilety
ze wsi Dupa Dolna do wsi Dupa Górna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilety bilety
mam bilety z Dupowic do Sraki C H C E S Z ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge pozbierac dla ciebie te bilety. jestem z warszawy. jak chcesz to mam jeszcze chyba stara karte miejska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz może
jakąś stronkę, gdzie widać Twoją kolekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO BEATY od biletów
Czy masz chłopaka ? Czy jesteś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw to mija
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedgertyuihgfd
Widocznie Ci nie zależy na biletach ! Miałaś wejść w układ ze Mną na forum i co ???? Ja zakupiłam bilety jestem prawie 30zł w plecy a Ty olałąś temat 1!! Mogłaś od razu tak napisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bilety, ale nie podoba mi
sie myslenie autorki - idz na poczte - stoj pol godziny - zaplac 2 zl, wyslij bilety ...chociaz za znaczek moglabys zwracac :( 2zl, to owszem, niewiele... moze podam nr konta i mi kazdy wplaci? :D Kurde, jakos nie lubie ludzi ktorzy chca czegos nie dajac nic absolutnie wzamian i sie tlumacza, ze przeciez to nic wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×