Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkaaa119922

na pewno macie w domu niepotrzebne bilety komunikacji miejskiej

Polecane posty

Witam. Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej. Wpadłam tutaj, aby powiększyc kolekcję kto wie, byćmoże dzięki Wam Macie może w domu w kieszeniach, portfelach jakies bilety z waszych miejscowości? wam już nie sa pewnie potrzebne, a moja kolekcje by wzbogaciły jeśli to nie problem to wyslijcie mi swoje bilety, koperta to 10 gr a znaczek 1.55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat!
koperta 10 gr plus znaczek 1,55zl a piszesz na forum poza Polska wiec koperta 20p plus znaczek 80p bedzie caly funt, a nie uwazasz ze lepiej przeznaczyc tego funta dla potrzbujacych??? albo na walke z rakiem??? moze i nie kasa, ale nie szukaj jeleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59874163239
hahahaha wymyślił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci wysle
daj adres. ale na twoj koszt ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci wysle
AAAAAHHHHHAAAA tak myslalam ze bedzie cisza po tym ze na twoj koszt co kopara opadla?nie jestem jeleniem mam dzieci wiec na nie pracuje a nie na koperty dla ciebie skoro taka kolekcjonerka z ciebie to dosyc ze bilet za darmo to jeszcze przesylka gratis??? puknij sie w leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat!
A zebys wiedziala autorko ze wspieram akcje humanitarne, ale wysylka znaczka chyba sie nie lapie w tych kategoriach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonerka1982
ja Ci moge wyslac z londynu tylko niech uzbieram cos, na razie mam tylko travel card z metra, no wezme jeszcze z autobusu i pociagu to i wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×