Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkjhtytt

ile kosztuje badanie nasienia?

Polecane posty

Gość mój mąż robił
3 lata temu i kosztowalo ok 20zł. Było to badanie na jakośc nasienia. Aha robione bylo to badanie w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellabonda
chyba 200, my tyle płaciliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia201021010
mój mąż w zeszłym roku płacił ok 100-150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż robił
no włąśnie nie, też się bałam dużych kosztów, a okazalo się że to kwestia groszy. Jeżeli ci zależy zadzwoń do najblizszego ci laboratorium analitycznego i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualnie
waha się w granicach 25-40 zł w zal. od labo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhtytt
no własnie patrztylam na cennik w laboratorium i jest napisane badanie nasienia 35 zł, ale patrzyłam na stronach klinik i tam po 200 zł i nie wiem czym to sie rózni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż robił
Też teraz caly czas o tym myślę, może to właśnie kwestia prywatnych klinik z pokoikiem wyposażonym w gazetki;) Nie mam pojęcia skąd ta różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to zależy jakie to jest badanie nasienia podstawowe czy rozszerzone.My za rozszerzone płaciliśmy miesiąc temu 140zł w luxmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż robił
w takim razie co się sprawdza w badaniu poszerzonym? Chodzi o bakteriologię itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhtytt
dziewczyny a co wykrywa to badanie podstawowe? wykryje czy plemniki sa zdolne do zapłodnienia czy raczej jakieś nieżywotne, wolne, uszkodzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhtytt
dziewczyny a jak dlugo są wazne wyniki badan hormonów? moj ginekolog dawał mi raz skierowanie na progesteron, na nastepnej wizycie sie mu przypomiało o testosteronie i prolaktynie, potem o estradiolu i tak dzieli to na raty. teraz biore tabletki na podwyzszenie estradiolu bo niski i mam go po 2 opakowaniu ( własnie jestem na poczatku tego opakowania ) sprawdzic. czy myslicie ze moge od razu zrobic wszystkie za hormony za jednym zamachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeszowie kosztuje 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Mnie lekarz po zleceniu badania nasienia męża, powiedział, że jeszcze można spróbować wspomagać plemniki by dotarły do komórki jajowej i przeżyły tę drogę 😜 Ja używałam żelu prefert vaginal. Optymalizował pH i zwiększał przeżywalność nasienia. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

ja płaciłam 100 zł łącznie z wizytą u lekarza, później jeszcze stosowałam według zaleceń taki żel prefert vaginal, który miał wspomóc plemniki, dzisiaj mam 2 dzieciaczków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Generalnie testy nasienia można sobie już zamawiać do domu. Bez laboratorium i stresów. W 15 minut są wyniki. Szczególnie przydatne dla starających się o dziecko, gdzie w przypadku problemów trzeba monitorować płodność. Dostępne np. na zbadajnasienie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×