Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kldngfkzdbgkdz

Kto zna angielski perfekcyjnie????

Polecane posty

Gość kldngfkzdbgkdz

zaczelam chodzic na prywatne lekcje i bardzo sobie chwale nauczycielke, moj angielski nie jest najgorszy ale postanowilam nauczyc sie go porzadnie, teraz przy kazdej ofercie pracy wymagaja jezyka obcego a ja zawsze zazdroscilam oczywiscie pozytywnie ludziom ktorzy znaja chociazby jeden, ile tak naprawde zajmuje nauka jezyka, mam sporo materialu prace domowe i ucze sie go non stop prawie, ale chcialabym wiedziec kiedy go naprawde porzadnie opanuje, czy ktos moze wie i oczywiscie zna bardzo dobrze lub pracuje w firmie gdzie ma kontakt obcokrajowcami i oczywiscie wlada biegle angielskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka1
pracuje w miedzynarodowej firmie, z wieloma obcokrajowcami, w pracy mam malo okazji do rozmow po polsku - a mojemu angielskiemu daleko do perfekcji :-) i nie jest to problemem o ile zna sie go na tyle aby swobodnie sie komunikowac. btw jak komukolwiek z mojej firmy trafia sie projekt z anglikami - pojawia sie problem, bo strasznie ciezko ich zrozumiec. to juz nie jest angielski, raczej ichniejszy slang (oczywiscie rozniacy sie w zaleznosci od regionu z ktorego osobnik pochodzi), poza tym trudnosc sprawia czesto dogadanie sie z japonczykami i francuzami w tym jezyku, a z cala reszta to serio w zupelnosci wystarczy komunikatywny jak dla mnie. czas potrzebny na opanowanie go do perfekcji wole poswiecic na kurs fotografowania np. :-) ale oczywiscie co kto woli :-D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale nie chodzi mi o
rozmowy na typowo tematy polityczne np. ale ile zajelo ci opanowanie ang. aby porozumiewac sie swobodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik reklamowy
perfekcyjnie to sami Anglicy nie znaja:D ja pracuje w miedzynarodowej firmie, mieszkam za granica 5 lat i szczerze mowiac nie powiedzialabym ze moj angielski jest perfekcyjny. co wiecej wcale mi to i innym pracownikom (a rozpietosc jest duza, praktycznie cala Europa i pol Azji tu pracuje) do szczescia nie jest potrzebne. Po co komus np znajomosc czasu zaprzeszlego? swiat sie tez nie zawali jesli uzyjesz zlej formy czasownika w czasie przeszlym. o wiele lepiej znac ang i drugi jezyk komunikatywnie niz sam ang opanowac do perfekcji, choc nigdy nie opanujesz akcentu uczac sie jezyka w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×