Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woyowniczka

Botki

Polecane posty

Witajcie Mam małe pytanie Wczoraj ogladałam w galerii fajne botki Przymierzyłam kilka par i mój mąż stwierdził ze to nie buty dla mnie bo mam za szczupłe nogi A mi sie wydaje że chyba nie o to chodzi żeby but ciasno opinał łydke skoro długośc buta siega nieco poza kostke Jakie ja bym musial miec grube łydki zeby lezało jak ulał Pytanie moje zatem brzmi Czy botki musza byc dopasowane czy cały ich urok polega na tym własnie luzie ? :)Oczywiscie nic nie kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie, czy nie chodzicie w botkach ,czy nie chce wam sie pisac Ja zawsze byłam na nie jesli chodziło o tego typu buty ale wczoraj kilka par nawet przypadło mi do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myśle że
botki nosi sie do waskich spodni albo długich spódnic Nie musza byc dopasowane Ale rzeczywiscie moze smiesznie wygladaja przy bardzo chudych nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botki to buty do
kostki lub niewiele poza nia Nosi sie je do wszystkiego Nie moga byc dopasowane Musza byc odstajace Te dłuzsze to juz saszki lub kozaki One lepiej wygladaja jak sa dopasowane Ale botki sa szerokie i tak ma byc Chyba nie chciałabys teraz podtuczyc nóg do objetosci buta ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz sama nie wiem :) Przymierzałam takie króciutkie do kostki i one ładnie wygladały Ale takie poza kostke juz wydawały sie zbyt odstajace Fajne były zamszowe z taka mała kokardka z tyłu Chyba pojade jutro z kolezanka bo facet to mi nie pomoze ;)Dzięki za rady.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię botki. Jeżeli fajnie dobrać je do stroju, to cudownie się wygląda :D Mam dużo par butów, ponieważ kupuję modne i tanie rzeczy ze stronny allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×