Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam_puszystej!

Szukam dużej pupy na 1-y raz!

Polecane posty

Gość Szukam_puszystej!

Jestem 18nastolatkiem z okolic Katowic i chciałbym przeżyć swój pierwszy raz, szukam dziewczyny, z którą będę mógł to w końcu zrobić. Ponieważ lubię duże pupy u kobiet to od razu zaznaczam, że najchętniej to im większy zadek u dziewczyny tym lepiej. Dziewczyna może być nawet puszysta/gruba, mnie to nie przeszkadza Jeśli będzie dobrze i zacznie się chemia, to można pomyśleć o przedłużenie tej przygody w długi związek oparty też na uczuciach, nie tylko na doznaniach łóźkowych! Chętne niech piszą na slaski18@interia.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie_napalony
cichodajka ma wszystko co trzeba facetowi, duzą pupe, łyka bez dławienia, no i każe potem płacić duzy rachunek za tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam_puszystej!
Dodam, ze najpiękniejszy to może i ja nie jestem, ale w seksie na twarz mi patrzec nie bedziesz przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam_puszystej!
Ty u góry, spadaj podszywaczu! Cichodzajka, a to rozumiem, że ty na serio, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam_puszystej!
I kolejny podszywacz. Już zgłoszony post do skasowania i nie martwcie się podszywacze. Mnie tym nie wkurzycie, tyle co dacie mi dodatkową okazję do kliknięcia myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga577
Krowy mają duże i dużo mleka dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam_puszystej!
Śmieszne, bardzo. Potem dziwią się kobiety szukające prawiczków, że nikt się nie zgłasza, no bo w końcu po co, skoro każdy potem robi sobie z tego jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×