Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lookrecja

Właśnie siedzę w bibliotece szkolnej!

Polecane posty

Gość Chomiczyna 999
jestes??? jezu obejrzałam przed chwilą Twój filmik i 3:42 ... kto to jest???????? jaki on/ona śliczny😍 to szczurek?? opowiedz coś o nim ...boski :( też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczyna 999
nie głaskaj go tak mocno :( biedny, ile ma latek?? mądry jest?? bo zastanaiwam sie na adopcją Szczurzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pan szczur o imieniu Marcel, jest przesłodki, bardzo inteligentny, ale jak reszta szczurów - ma olbrzymie jądra, więc radzę Ci kupić samiczkę, bo to wygląda naprawdę bardzo niefajnie. ;) Nie głaskałam go mocno, on bardzo lubi byc głaskany i tulić się ze mną. :) Hmm... Samce szczurków wolniej się przyzwyczajają do właścicieli i ciągle sikają. :O Choć Marcel już wie, że kiedy jest na biurku, to sikać może tylko na papier, a kupy to w ogóle, fu! Zapomnieć może! Są więc naprawdę inteligentne i szybko się uczą, raczej nieagresywne. :) Lubią kraść jedzenie i gryźć wszystko, włączając kable (ale tego już się spryciarz oduczył). Łatwo uciekają, nie boją się skakać z dużych wysokości, więc trzeba je nauczyć ostrożności. Marcel sam załapał, jak kiedyś spadł z biurka do najniższej jego szuflady, a ta gwałtownie się zamknęła. Tak, to zostawiło piętno na jego psychice. :( Jeżeli chcesz szczurka, to lepiej nie dawaj mu trocin, bo większość kupnych w sklepie jest źle przechowywana i żyją w nich jakieś drobne pasożyty, które powodują, że szczur ciągle się drapie, co z kolei owocuje krwawymi ranami i wielkimi strupami na całym ciele (straciłam już w ten sposób kilka szczurzyc). Czasem daję mu wprawdzie trociny, ale kiedy sprzątam mu klatkę - zawsze go przy okazji kąpię. Nie lubią tego, ale mój jest przyzwyczajony. Można używać mydła, tylko uważać żeby nie dostało się do oczu lub uszu. :) Kurde, rozpisałam się. :P Z nudów w sumie, czekam, aż dyrektor skończy lekcje żeby z nim pogadać. No i mój facet zaraz kończy. :) Jeszcze 22 minuty. :( Jak dobrze, że mamy bibliotekę z darmowym dostępem do internetu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś pilna uczennica...

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×