Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OsiołSiostry

Czy jestem ładna? kto by chciał mnie podymac za darmo?

Polecane posty

hej śliczna 😘 Prace zmieniam. Mam u siebie stare larwy i albo z nimi zwariuję albo je podusze :D A poza tym wróciłam do byłego - czas pokaże mądrośc tej decyzji :) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu, pięć dni w tyg do roboty,w weekend odpoczynek.Miałam trochę kłopotów ze zdrowiem mamy, ale robię wszystko żeby było ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka to współczuję i wspieram duchowo. Z jednych obowiązków do drugich ganiasz. Ja odkąd wróciłam do faceta nie mam na nic czasu bo ciagle z nim :) Dalej singielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu dzięki, jestem dobrej myśli :classic_cool: Można powiedzieć, że nie :P Ale nic pewnego - trudno ze mną wytrzymać na co dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszcz1
9552672 - napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie ze środowiska motocyklowego, ale mam nadzieję ,że będzie podzielał moja pasję :P Ale Ty chyba zadowolona ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeryyy do bóluuu
o matko bosko czestochosko, klikam sobie na pierwsze lepsze zdjęcie i myślę, że ktoś wkleił zdjęcie swojego chomika, a później pacze i okazuje sie że to fota siostry :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do faceta z którym się rozstałam przez intrygi jego siostry. Troche klimat z telenoweli ale tak było :classic_cool: Jestem przeszczęśliwa bo bardzo go kochałam i kocham :D Powodzenia z nowym nabytkien - oby był Ciebie wart i nie widział tylko zgrabnej dupci i fajnego ryjka w tobie :) Bedzie podzielał, pokaz mi facete, którego nie kręca motocykle i samochody :P No i zajebiste blondyny takie jak my :D I skromne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smlckbhjluscas
lulu chce cie pukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra9@onet.pl daj znać mailem jak będziesz sie wybierała ;) A teraz spadam, dzięki za rozmowę i udanego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×