Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalka!:P

Co masz dziś na kolację?

Polecane posty

Gość Lalka!:P

Lub miałaś;) Ja mam: (zjadam zawsze o 19;) Kluseczki kładzione jogurtowe (mąka+jogurt+soda+jajo+masełko) okraszone szyneczką z cebulką + herbata z cytryną+łyżeczką cukru.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podchodze z humorem
drobiowe piersi z grilla, kuskus z groszkiem, salata, pomidor, tzaziki + tradycyjnie czerwone wino do popicia i umilenia wieczoru :) pora: 19-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafarianka reaktywacja
gotowany kot a do tego koktajl z krwi świni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaka z zupy zjadłam przed chwilą z musztardą, kolacji w sumie nie jadam, bo mam późne obiady zjem pewnie jeszcze trochę orzeszków ziemnych, bo kupiłam cała pakę dzisiaj w Realu, jakaś promocja była też jestem jakaś chora, gardło mnie boli, a w aptece babka sprzedała mi jakieś septolete, g.. warte, miało być dodatkowo znieczulające, a jest... wyssałam trzy i tyle z tego mam, że jest mi niedobrze jeszcze gulasz nastawię, zupa gotowa, grzyby do octu zrobię jutro no to się wyżaliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś mam zamiar
zjeść na kolację całą pizzę ristorante z salami właśnie sobie kupiłam, męża dziś nie ma to sobie zrobię ucztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo jajek i parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę na naleśniki, tylko jakieś pikantne, ale nie wiem, jakie? Ma ktoś przepis na takie cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akanna
dziś zjem tosty zapiekane z serem plesniowym brie president z oliwkami, do tego sałatka z pomidorów, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×