Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślona ....

:(....

Polecane posty

Gość zamyślona ....

Dziś okres spóźnia mi się 3 dzień ... właśnie zrobiłam test "nordtest" wyszedł negatywny... Czy ktoś może mi coś poradzić ... może miał ktoś tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bete zrob
bete zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bete zrob
aaa, no i ja mialam tak w zeszlym roku 4 dni mi sie spoznil , test negatyw, w 29dc, w 30 gin powiedzial ze traktuje to jako bardzo wczesna ciaze, taki byl obraz usg w 33dc cyklu jednak mocne krwawienie ze skrzepami bez plamien wczesniejszych, nagle polecialo moglo nie byc nic, mogla byc ciaza ale wczesna i slabiutka (tak niski poziom hcg ze test plytkowy nie wykazal) wiec sie nie utrzymala nie zrobilam bety wiec nie wiem zreszta, jakie to ma teraz znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
Tylko ja bym już powinna być w 4 tyg ciąży ... więc test chyba by wskazał .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
Martwię się ... bo nie jestem przygotowana na ciąże ... a mierzyłam sobie tem. w pochwie rano miała 36.6 Piersi mam nabrzmiałe , jajniki mnie pobolewają ... ale co dziwne nerki też mnie bolą .. a tak miałam zawsze przed okresem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
myślisz że to ciąża jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
aha:) Wiesz... zastanawiam się jaki czynnik wpływa na to że spóźnia mi się okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai24
jak w 4 tyg skoro spóźnia się 3 dni???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
okres miałam ostatnio 22 kochałam się 27 .. a teraz powinnam dostać okres 18 ... ale nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WredneSuczysko
to pewnie z nerwow. tezz tak mialam, ae spoznial sie dluzej. zrobilam drugi test, nerwy przeszly i od razu dostalam ciote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
też tak chce jak ty.. teraz jeszcze chora jestem ..;/ ale co jest dziwne że ciągle mam biały śluz .. taki nie lepki ... a naczytałam się że to oznaka ciąży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
aaa i ten test robilam dzisiaj po 12... ale chyba to nie znaczenia o której ... jak robiłam wtedy kiedy juz powinnam mieć okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WredneSuczysko
skoro jestes chora to tymbardziej nie masz sie czym matwic. tai sluz oznacza ciaze, ale rowniez nadchodzacy okres;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
ale ten okres coś długo idzie ... :( no właśnie się martwię ... że jednak ciąża a test się pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomylił się spokojnie . już się tak nie denerwuj :) a jak się zabezpieczasz ? bo chyba nie pisałaś nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
prezerwatywa .. kiedyś brałam tab. Ale wcześniej było wsadzanie bez zabezpieczenia ... i przez to pewnie panikuje ... zbyt nas poniosło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
Dzięki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
Więc napisze .. jak dostane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 i dobrze!
możesż być w ciazy. ja mialam tak samo 4 test po 2 tyg potwierdzil ciaze aha i bylam chora myslalam ze to grypa, mialam bialy sluz a okazalo sie ze organizm tak zareagowal na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stich
Seks bez zabezpieczenia zawsze moze sie zle skonczyc. Ale skoro po miesiacu test wyszedl nagatywnie to raczej nie ma powodu do zmartwien. Najlepiej dle pewnosci zrob test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
Co do tego białego śluzu to nie jest on jak np. leże ..a jest gdy "dużo" chodzę itd.. tylko że słowo "dużo" to pojęcie względne ... Tylko że nadal dziś brak okresu ... a nerki tak mnie "ciągną" ... masakra jakaś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxer,
Wiesz, okres może się spóźniać z wielu powodów . Stres , choroba .itd. Więc głowa do góry test pokazał że nie jesteś więc nie jesteś :) jak może nie dostaniesz idź do ginekologa , ale tak w następnym tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona ....
Hej dziewczyny ... Wiem że już się pytała i opisałam swoją "historie" ale wczoraj miałam straszne bóle brzucha i biegunkę , oraz miałam takie bulgotanie... myślałam że dziś dostane okres... a tu nic :( ... albo ja wpadam w paranoje ? albo sama nie wiem... :( Nadal są bóle piersi i podbrzusza .. do tego mam ciągle te przeziębienie "ból gardła" , "kaszel" .. temperatura dziś w pochwie 36.5 .. ja już nic nie rozumiem miał ktoś podobnie a okres już 5 dzień mi się spóźnia ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powtórzyłaś test?
Mi się ostatnio okres spóźniał 4 dni, zrobiłam test- negatyw, jednak nawet po teście nie dostawałam okresu, brzuch bolał, śluz biały, w końcu 6 dni spóźnienia i się pokazał ;) nie martw się, a jeżeli ma Cię t uspokoić to rób test albo idź na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×