Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezdecydowana Ja.

Studia czy szkoła policealna+kursy?

Polecane posty

Gość Niezdecydowana Ja.

Wiem, że wszystko zależy od wybranego kierunku. W moim przypadku jest to grafika komputerowa i fotografia. Z tego co się orientuję (a sprawdziłam wszystkie szkoły w Warszawie), kierunek: gafika komputerowa można studiować raptem w kilku szkołach, przy czym czesne jest cholendarne i raczej nie na moją kieszeń.. . Dlatego zastanawiam się, czy nie lepiej iść do jednorocznej szkoły policealnej na ten kierunek, w międzyczasie zrobić jakieś kursy z obsługi programów graficznych i z tym szukać pracy. "Siedzę" w grafice już jakiś czas, uczę się sama, metodą prób i błędów, z książek, internetu itd... To samo, jeżeli chodzi o fotografię. Nie powiem, marzą mi się te studia, ale są drogie i długie. Czy w wyżej wymienionych branżach wyższe wykształcenie odgrywa aż tak istotną rolę? Jak myślicie, lepiej iść na studia czy do szkoły policealnej i po roku mieć już jakiś zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_23
Może spróbuj z językami-to jednak jest klucz do wszystkiego.Ja na Twoim miejscu poszłabym do szkoły speak'up. Tutaj przynajmniej dobrze nauczysz sie j.angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×