Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o radę

lumpeks-raz jeszcze-pytania

Polecane posty

Gość proszę o radę

myślę o otwarciu lumpeksu z odzieżą dziecięcą, moje pytania to - jakie wymogi , czy muszę mieć certyfikaty i inne cuda na tę odzież, jeśli np kupię odzież typu sort czy na allegro czy u hurtownika/np/ to jakie dokumenty muszę mieć żeby sanepid czy inne inspekcje się nie doczepiły czy wystarczy że przygotuję tę odzież do sprzedaży tzn prasowanie i na wieszak - ile towaru w kg przeliczając na m2 powinnam mieć - czy lokal musi sprostać jakimś wymogom? mam na oku budynek w którym mieścił się warzywniaczek więc z pewnością jest woda , a co tam jeszcze to dokładnie nie wiem - czy wogóle jest to w miarę dochodowa branża, wiadomo na cuda nie liczę a już lepiej coś niż nic - co się dzieje z odzieżą która nie zejdzie , czy są jakieś zwroty , wymiany? czy to już wyłącznie mój problem a co za tym idzie wyrzucenie tej odzieży - jak rozliczają się tego typu sklepy z u skarbowym , czy muszę mieć kasę fiskalną ale chyba nie bo nie widać żeby te sklepy ją miały - wszelkie inne rady i porady mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie:?)
widze, ze zielonego pojecia nie masz o niczym a chcesz startowac, czlowieku to ciezka charowa i kupa stresu........... niemasz pojeci a o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lidia
wiesz co, ja mam blade pojecie, ale niektore rzeczy sa chyba oczywiste ... TAK, musisz spelniac okreslone normy sanepidowskie. jakie, tego juz nie wiem. kase fiskalna tez musisz miec ! nawet w taksowkach musi byc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tej kasy
to się nie zgodzę u mnie żaden lumpeks takowej nie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
wiesz co ,ja ci radze isc na rozmowe do biura ksiegowego ,tam ci wszystko wytlumacza,objasnia,warto od tego zaczac nim sie wogole za cos wezmiesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×