Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omka12324

tak mnie wurwic!!! dla kobiet sex jest najwazniejszy!!!.....

Polecane posty

Gość omka12324

tak mnie podkurwila wczoraj moja dziewczyna ze chcialbym zapytac dlaczego mogla tak powiedziec...chodzi o to ze jak sie pieiprzymy to jest nam zajebiscie...ona udawaqc orgazmow nie moze bo ma tzw.kobiecy wytrysk wiec wiem kiedy go dostaje....jestesm ze soba szczerzy i oboje po nieudanych zwiazkach...tak jakos zeszla wczorajsza rozmowa na naszych bylych partnerow i ona powiedziala mi ze byla ze swoim ze wzgledu na sex..bo on byl w lozku rewelacyjny..poczulem sie jakbym dostal policzek...chwali swojego bylego przy mnie???dlaczego tak powiedziala??? i dodam ze w lozkku pozwalamy sobie na bardzo wiele...ani ona ani ja wielu rzeczy wczesniej nie robilismy a teraz to jest dla nas normalne...wiem ze nasz sex daje nam pelna satysfakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
Nie wiem czy jestem taki dobry, bo jak wspominala o swoim exie, to az jej sie oczy szklily. I wlasnie to mni wkurwilo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
Zazdrość przez ciebie przemawia Odpuść sobie te dociekanie. Nic złego nie miała na myśli mówiąc o byłym że była z nim dla sexu. To ty jesteś dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
to niech mi jeszcze powie ze najpierw ja zapinal w dupe a pozniej brala do buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
Też byłam z byłym tylko dla sexu. Rżnął mnie zajebiście, ale odeszłam od niego mimo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
No!:)możliwe...ja też brałam prosto z dupki do buzi będąc z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
a dlaczego odeszlas??? bo ona mi powiedziala ze mnie kocha i ze mam wiele cech ktorych tamtemu brakowalo...wkurwilo mnie tylko to ze chwalila go przy mnie...jebal ja, no i co z tego?? ale po chuj go chwali skoro ze mna jej niczego nie brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
A teraz muszę obecnego doszkolić z zakresu sexu, bo też tak chcę teraz, brakuje mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
odeszłam bo go nie kochałam sex to nie wszystko jak ci się wydaje miłość też jest ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg hahahhaha
ja miałam z jednym swoim byłym dokładnie odwrotną sytuację, tylko, że on był kiepski w łóżku i czasem nie miałam orgazmu, to mi raz wypalił, że jego poprzednie laski zawsze miały :P dałam mu wtedy piękny popis udawanego orgazmu stojąc w kuchni przy zmywaniu :D to się chłopaczek zdziwił :P nigdy więcej już do tematu nie wrócił, za to zaczął się bardziej przykładać do seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
jak ja kiedys wspomnialem o swoich bylych to jej sie przykro zrobilo i nic nie mowila...od tamtego czasu nawet o nich nie wspominam...kocham ja i ona o tym dobrze wie...ale mowienie o takich sprawach to wydaje mi sie ze to lekka przesada..przynajmniej mowienie o swoim bylym w taki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
Wy to rozumiecie, ona chwilia jego, a mi wciska kit, ze to mnie kocha. To ja po jaka kurwe mowi mi ze mnie kocha, jak kocha jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
jeśli bedziesz na swoją najeżdżał za byłego to ona też od ciebie odejdzie, ja tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
nie kocha go!!! wierz mi, tamten był tylko dobry w te klocki i nic poza tym. nie ma tego czego ty masz i przestań się wkurzać złość miłości szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm... :) Tylko ty myślisz, że jej niczego nie brakuje. W końcu jesteś maczo. Jak może być jej z tobą źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
hoooj jej w dupe, jak ma chwalic bylego przy mnie to neich wypierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
chcialbym sie zemscic za to w jakis sposob:-) jakas rada?:-) ale nie mowiac cos tylko podczas sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
głupek z ciebie zostaw ją lepiej dla lepszego od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
jak się zemścisz ona zostawi cię, więc się zastanów dwa razy z tą zemstą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
mam taki charakter ze wkurwiam sie o takie rzeczy...jak jej jest zle to niech wypierdala do bylego...chyba jej tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
i pójdzie! czy tego właśnie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
Jak bedzie dochodzic, to powiem, ze moje ex wszystkie po kolei byly lepsze od niej, bo zadna tak nie udawala sprytnie orgazmu jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
to co mam zrobic? olac to i zapomniec?? jakos narazie mi nie przeszlo i mysle caly czas o tym ze jej byly byl taki rewelacyjny....no kurwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
mam ochote jej jebnąc z liścia za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
a powiedz przynajmniej cię wyśmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
jebne jej z liscia i sie z nia ladnie pozegnam. Powiem, ze nie mialem jeszcze tak marnej kochanki jaka jest ona i niech wypioerdala do bylego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
możesz też jej walnąć ex ci odda podwójnie aż się osrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
wczoraj jebnalem tekst i obrazila sie na mnie...moze w sumie nie obrazila ale wiem ze ja to zabolalo...a tak szczerze to po tym nie mam ochoty ja narazie pieprzyc...bo przeciez tamten byla takie rewelacyjny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
podłe z ciebie bydle szkoda tej twojej dla ciebie mam nadzieję że klapki jej opadną i poszuka sobie normalnego bo widzę że siedzi z debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×