Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omka12324

tak mnie wurwic!!! dla kobiet sex jest najwazniejszy!!!.....

Polecane posty

Gość uyuiyiuyui
no troche glupio postapila,ja swojego faceta kocham i nigdy mu nie powiem o swoich bylych jacy byli w lozku,jestem tera z nim a co bylo kiedys to sie nie liczy,nie musimy uprawiac jakiegos wyuzdanego seksu,jak dla mnie sam jego widok mnie podnieca,tak ze nie rozumie tego,ze ten byl dobry w lozku a ten nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty marudzisz jakas walnieta
jak juz to kochanka idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKI XUJ
To proste, albo jest się z kimś dla sexu albo z miłości albo jedno i drugie ( czasami dla kasy :)) Po co w to wnikać ??? Jesteśmy jacy jesteśmy, może kolego kompleksy masz ?? Ciesz się że masz kogoś, bo wielu ludzi jest samotnych. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz!
powodzenia omka:) miłego dnia:)...uciekam...czas na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
marudzisz a co sadzisz o tym, zebym jej zrobil jazde jeszcze raz, a potem powiedzial ze ja kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka12324
I nie chcesz zobaczysz mojego buzdygana............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka 12324
Tak jak powiedziałem zamieszczam nick z moim przyrządem na pierwszym foto porównajcie dziewczyny czy Wam się podoba. http://micropenis.ws/micropenis%20pictures.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiencie sobie nicki na czarne i juz bedzie spokoj z podszywami. Szkoda, bo temat moglbybyc ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że taki niedojrzały chłopak założył ten wątek. Zemsta...? Przeciez to tylko świadczy źle o Tobie. Ona chciała może żebyś był trochę zazdrosny bo możliwe, że właśnie oprócz seksu nic ciekawego w waszym związku się nie dzije. Odeszła od tamtago mimo, że seks z nim był super, bo myślała, że z Tobą będzie prowadziłą bardziej interesujące życie, a tu możliwe, że powatrza się ten sam schemat - seks zajebisty ale nic pozatym. To tylko moja opinia w żadnym wypadku ocena. Poprostu przemyśl wszytsko sobie ale zachowywanie się w taki niedojrzały sposób świadczy o tym, że można Toba manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×