Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwetta30

WHO'S THAT MAN?

Polecane posty

Gość iwetta30

mam 21 lat i mam problem albo to ze mna jest coś nie tak. mam duży temperament sexualny, chciałabym sie kochac codziennie, a jak juz jest tak ze nie moge codziennie,to co drugi dzien juz na mus. takie mam potrzeby.mam narzeczonego,ale od jakiegos czasu sie zastanawiam czy to nie jest aby gawedziarz-erotoman. ma 24 lata i niby jest hmmmm temperamentny,ale jakos tego w praktyce nie widać..czy to normalne,ze on juz wieczorami nie ma sily na sex? pracuje codziennie do od 7 do 17, po 18 jest w domu. wstaje o 5 rano. uprawiamy sex raz na tydzien-przewaznie w niedziele,bo co on sie kladzie, to zasypia, minuta i on spi. inicjuje sex,jestem odwazna, potrafie masturbowac sie na jego widoku by go "włączyc" i zasypia.moze i stanie mu kutas ale zaraz mieknie i sleep. mowie do siebie wiele razy "nie pros sie o sex, nie to nie" ale ja tez mam do licha swoje potrzeby.to mój pierwszy chlopak na powaznie, z nim straciłam dziewictwo,ale ja przezywam jakies rozczarowanie, mega rozczarowanie. czy jestem nimfomanka?-no bez przesady, ale ja tez mam potrzeby;( czy sa jakies preparaty zeby on nie byl tak zmeczony?ja watpie zeby on mnie zdradzał (bo niby kiedy-tu chodzi o czas,nie mialby czasu), walenie konia raczej tez odpada-no intuicja i tez czas, w pracy nie moglby tego robic-charakter pracy mu na to nie pozwala, w domu jest caly czas ze mna a jak nie to juz spi, to raczej ja siedze do pozna w nocy. co mam zrobic? ja juz myslałam ze sobie kupie wibrator.bo nie zdradze go,ale nie moge tak dluzej. mam duze sily witalne, lubie byc pieszczona, znienacka złapana tu i ówdzie za pupę itd on duzo mówi a mało robi. i to mnie najbardziej wkurza.ostatnio juz mu to powiedziałam,ze jak dla mnie,to jest gawedziarzem.a on mi na to ze to tylko zmeczenie. poradzcie cos faceci i co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
proszę poradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek47
ja mam tak samo jak Ty jota w jotę a żonka oziębła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pasujecie do siebie
temperaentem, a moze i resztą. Raczej nie bedzie lepiej, tylko gorzej, bo fascynacja toba mu sie skonczyła. Moze faktycznie jestes troche nimfo, bo bardzo mlode kobiety raczej tak wielkich potrzeb jeszcze nie maja, śa nastawione do zycia bardziej romantycznie, no i oczywiscie tez duzo poswiecaja czasu nauce, przygotowaniu do przyszlej kariery zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
ja sie zastanawiam czy inni mezczyzni tez jak wracaja z pracy, to nie maja ochoty i sily juz na seks? jak to jest? czy to ja mam jakies wygórowane potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj facet mowisz, ze pracuje od 7 do 17, to daje 10 godzin pracy. Zapomniałaś dopisac w jakich warunkach on pracuje, czy fizycznie, czy siedzi za biurkiem, czy jest kierowcą. Zazwyczaj po tak dlugim dniu pracy żadko komu by sie jeszcze coś chcialo. Ja pracuje po 8 godzin ciężko fizycznie (łopatologia) ale dzien w dzien jestem taki zajechany, że moze ochoty na seks codziennie nie mam, ale na lodzika, czy zrobienie przynajmniej mi dobrze reką to mam zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmien faceta na innego bo z tego juz nic nie bedzie - bedziesz wiecznie niezaspokojona a on bedzie uwazał ze jest ok - i co najwyzej bedziesz sie byzkała na boku - poczytaj sobie ten temat bo jak szybko go nie wymienisz to czeka cie to co kobiety ty sie wypowiadajace http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4588153 ewentualnie jak jestes w wielkiej potrzebie to mozemy sie spotkac na niezobowiązujący sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSW co ty pierdzelisz - jest cała masa facetów ktorzy duzo pracuja i maja ochote na sex zawsze - ja pracuje czasami nawet i po 10 -12 godzin a sexu nigdy nie odmawiam - ostatnio wstałem o 5 rano bo miałem wyjazd wrociłem prawie o 22 a o 23 juz sie namiętnie kochałem - a jak ktos ma małe potrzeby to sobie to na rózne sposoby tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
oskar30 pracuje od 7 do 17, wstaje o 5, w domu jest po 18. jeszcze w autobusie sie zdrzemnie z godzinke jak jedzie do pracy i wraca, w domu tez jeszcze czasami sie zdrzemnie z pol godzinki. potem zje, wykapie sie, kladzie sie do lozka i zasypia w mig. z sexu nici. rano mi oznajmia w odpowiedzi na moje niezaspokojenie wieczorem" byłem zmeczony,przepraszam", sex mam raz na tydzien, najczesciej w niedziele, bo wtedy nie idzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskar30, jakbym nie miał stałej partnerki, to też bym ruchał wszystko co nie ucieka na drzewa. Dodam, że przez 4 lata związku potrafilismy To robic po kilka razy dziennie przez 3 lata nonstop. Jedna dziura z czasem sie nudzi, trza szukac zastępczej, bo libido mam dalej wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty ile pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łoo jacie
mie to bys pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwtta nie da sie ukryc ze marny z niego facet skoro ma 24 lata a spi jak 60 letni dziadek do tego Cie nie zaspokaja - a wez pod uwage ze z wiekiem bedzie coraz gorzej - widze to po sobie kiedys mogłem to robic 4-5 razy pod rzad teraz mam 32 lata i 2-3 to dam rade jednak z przyjemnościa ale na 4 i 5 musze jus sie sprężyć A skoro Twoj facet ma 24 i tyle spi do tego marnie u niego z sexem to wymien go na inny mofel póki nie jest zapóźno - nadal potrzymuje oferte namietnego sex spotkania - zobaczysz co to jest prawdziwy sex - taki ze nie bedziesz mogła złapać tchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brumik
Oskar30, ty juz sie nie polecaj, bo zazwyczaj krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×