Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamy

opinia nt. sali weselnej "Gabryś" - WLKS w Siedlcach

Polecane posty

Gość gość
Sylwester to lepszy rok temu miałem z polsatem w domu niż w sali "Gabryś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się do powyższych komentarzy, pisząc: Byłem na ostatniej imprezie w ładnym lokalu ,,Cichy Kącik" i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić że dancing u Pana Gabriela był okropny i niegodny polecenia. Jedzenie do bani za kawałek zgniłego mięsa musiałem zapłacić, tyle kasy co bym kupił sobie nowy garniak. Wszystko łącznie z obsługą było okropne. Lokal jest niewarty polecenia.Panie Gabryś weź Pan ziemianki na polu zbieraj a nie za biznes się Pan bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie tam boli dzieciaku? Przecież na dancingach nie serwujemy żadnej konsumpcji oprócz barszczyku . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknąć ten głupi temat , każdy może wszystko pisać i nie wiadomo kto ma racje. Pan Gabryś może uczciwy nawet w 50% nie jest ale też nie wymagajmy cudów jak w Orchidei albo Chodowiaku od tej sali, obsługi i jedzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parada z kieliszkiem Panu wychodzi jak nie odróżnia Pan ,,mielonego'' od barszczyku. Ceny przez Pana ustalone są brane z warszawskiego ,,Mariotu'' co daleko odbiegają od smaku i eleganckiego podania. Mieliśmy okazje spróbować oprócz serwowanych przez Pana pierogów z barszczykiem (które też nie są najlepsze) zamówionych przez nas dań. Podsumowując moją opinię proponuję omijać lokal Pana szerokim łukiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam właśnie sali i bylam nawet nastawiona na sale weselna 'gabrys' ale po rozmowach ze znajomymi którzy mieli okazje tam byc calkowicie się zniechęciłam. Słyszałam że przede wszystkim sam właściciel nie wywiązuje się z umowy, mówi jedno robi drugie, jakies szmaty wiszą na ścianach, podloga się zwija, jedzenie OKROPNE, obsluga pobrana z ulicy, a powyższe opinie jeszcze bardziej mnie przekonaly ze nie warto robić tu imprezy. Moze ktos ma inne zdanie na ten temat ? Proszę o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Pani Proszę przyjechać zobaczyć ocenić sama, a nie powielać komentarze osób które przez kradzież zostały zwolnione z tej firmy. To właśnie one robią tutaj zamieszanie w celu zaszkodzenia uczciwemu człowiekowi. Jednak ich płytki basen intelektualny zdradza od razu zamiar jak i jego wykonanie co widać po poprzednich wpisach. Jeszcze raz zachęcam do sprawdzenia wiarygodnośc***isanych przez zwolnionych zlodzieji lub konkurencje opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie kochany jest Pan już żałosny, słodzi Pan sobie jak Doda a każdy i tak wie jak u Pana na "sali" :P jest (bród, smród i dziadostwo). Byłem tam na dwóch weselach jako gość i jak bym miał tam trzecie to bym odmówił. Jest Pan człowiekiem który jak najszybciej chce się wzbogacić i oszczędza na jedzeniu , mięso NAJGORSZEJ JAKOŚCI ! Wykupuję gdy są promocje w kauflandzie a potem wpycha ludziom... Wszystko po taniości a te jak to ktoś napisał wcześniej "szmaty" na ścianach to przydało by się uprać bo już moje stare skarpety są czystsze i tak nie capią. Krótko mówiąc na miejscu Gabrysia :P bym napisał do administratora kafeteria.pl i prosił o zamknięcie tego tematu bo tylko się Pan pogrąża próbując ratować swój leżący wizerunek (który i tak jest jak na "Pana" zbyt wysoki). Na miejscu Pana żony to bym zabrał Panu komputer aby Pan się już nie pogrążał. Pozdrawiam Robert dobra rada. Podsumowując jeżeli ktoś zamówił już termin na wesele w "sali" (haha) Gabryś to niech sobie jeśli ma czas szuka jak najszybciej innej sali ale zmieni termin wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłoptasiu. Pisz o mnie co tam chcesz. Dopóki nie przegniesz, mam to w głębokim poważaniu. Męczysz się gdzieś w jakiejś robocinie i pękasz z zazdrości że ktoś sobie radzi a ty nie . Widzę ,że jedyne co potrafisz to krytykować, narzekać, stękać. Ogarnij się chłopcze. Nie pasuje , zamknij diubek i tyle. Ale od mojej żony to się od.................. bo może ci się przydarzyć coś niemiłego. Gabriel Pęda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie, nie kochany chociaż do pana to ci daleko, na weselach to byłeś ale co najwyżej jako serwis, bo ekspertem w dziedzinie to nie jesteś a Twoje slowa wychodza niczym gowno z dupy. Na trzecie cie nie weźmiemy:) Co do twoich skarpet,(które w zasadzie nikogo nie interesują) wpółczuje że masz stare, może należy zainwestowac pół swojej pensji na uzupełnienie garderoby w nowe, i nie probować jakims pustym tematem zainteresowac innych. Na owe problemy polecam Anglię skoro w Polsce nie potrafisz sobie poradzic i wytykasz z zazdroscia ludziom ktorzy dali rade. Moja dobra rada to trzymaj sie z daleka od mojej rodziny, bo nie chce przez przypadek poczuc tych starych skarpet. Syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabryś czy Ty myślisz , że ktoś jest głupi? Wyzywasz ludzi i grozisz, jesteś już żałosny. Człowieku to nadaje się do Tygodnika Siedleckiego, i sam postaram się aby opisali to co prezentujesz. Były kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę się nad tym zastanawiać, poprostu wiem Wytapetuj sobie tym później pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortografia się Tobie kłania Gabriel :) hahahahahaha, pisze się po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze pan coś jeszcze bo jest mi smutno a jak pan coś dowali to aż śmiać się chce. pan z małej litery bo na Pana trzeba się zachowywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabryś chyba bardzo zapracowany albo ktoś mu komputer zabrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wesele!!! Oczywiście żart, skwar jak cholera zero klimatyzacji jedzenie ohydne od stania na stole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to nasza czwarta impreza u Gabrysia. Zawsze było super. Muzyka i jedzenie fantastyczne, a gra na perkusji była wręcz fenomenalna. Taniec kelnerów umilił nam wieczór, a cała atmosfera była bardzo przyjemna. Polecam Jarosław i Hanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×