Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa

Moje mieszkanie

Polecane posty

Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
Brunetkaidz sobie lepiej zrub piling;d haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie troche takie
puste, nieprzytulne, przescieradło na nie, dywanik na nie, pufy na nie, podłoga ok ale połozyłabym dywan. Ogólnie takie 6/10 . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIELONA TRAWKA77
fajnie mieszkasz:) dokładnie tak jak ktoś napisał, dobrze że nie widzicie co ja mam w domu:D Jedna wielka na całą ścianę komoda zawalona papierami, Wszedzie nie pasujące do niczego kartony i duperele:D Niestety kasy brak a żyć jakoś trzeba;) Mieszkanko jak na mały koszt bardzo schludnie i funkcjonalnie urządzone. Sama mam skórzaną kanapę po rodzicach i wiem jak to jest jak wszystko się z niej ześlizguje:o Na pomysł z kolorywm prześcieradłem na gumce nie wpadłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad za
jak ły :D ale wstyd :O nic nie mozna napisac bo się oberwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie troche takie
dziewczyna pyta o mieszkanie a wy jak zwykle swoje pseudomądrości wygłaszacie jak ksiądz na kazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
a komus sie oberwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIELONA TRAWKA77
Myślę że krytyka jest dobra i można w tym temacie coś napisać ale zgadzam się że po co po sto razy się powtarzać i krytykować:o BrunetkoWieczorowąPorą może wypij sobie melisę i idź na spacer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad za
głupie jestescie i tyle :O kafeteria schodzi na psy, ni eobrażając psów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuuu
myśle ze dawno jej tu ni ema mieszkanie bez gustu, to wynajmowane rozumiem? to jeszcze może byc ale dłuzej mieszkac nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
nie wyjmowane... kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
o kurde, to dobrze ze ja nie pokazuje swoich mebli z ikei:d albo i "mebli" czyli stelaża na ubrania, biurko-stołu za 70 zł i komody ] Wydaje mi się że te meble to nie ikea. Ikea ma ładniejsze... To sa chyba jakieś polskie? Ale wyglądają jak nowe.... Nie lubię naszych mebli. Podłoga fajna, kolor ścian tez ujdzie. Ale w salonie nie podoba mi się stolik, kanapa- zwłaszcza ta czerwień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a gdzie kibel ? na podwórku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
autorko wcale sie nie przejmuj. Ja myslę, że jak na pierwsze i jak na kawalerkę to jest bardzo ładne a oni krytykują bo im żal że jeszcze takiego nie maja. większośc z nich pewnie u mamusi kątem mieszka i kogoś krytykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
tak sie zasanawiam skad wiecie jakie mam meble, skoro widac tylko kawalek naroznika i szafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze tu bogacze
pupo, ale wcale tak nie twierdze ze te autorkowe sa z ikei :D moje stwierdzenie odnosilo sie do tego jak tu krytykuja;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuuu
głas ciut lepiej dobrac kolory i nieco posprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ___architekt
Nic specjalnego. Widać błedy i że mieszkanie (pokój i kuchnia) robione bez pomocy architekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie troche takie
to samo sobie pomyslałam- mieszkaja u rodziców/tesciów to się wkurzają że 23 latka ma swoje mieszkanie. Pozdrawiam cie autorko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetko dziewczyny maja racje
kłapiesz dziobem cały czas Nawet jesli ci się nie podoba to po co to tyle pisac , napisałas raz , wystarczy :-0 Autorka kupiła mieszkanie i sie cieszy , i bardzo dobrze , ma swój kąt , kiedys moze sprzedac kupic większe Autorko super uczucie byc na swoim co ? :-) Co do mebli to prawdopodonie ( 99, 9 %) jest Black Red White

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
To wszystko jest rzecz gustu... Ja mam zanidbanie mieszkanie, a w kuchni linoleum odłazi mi od podłogi... Ale autorka prosiła o opinię, więc piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
Pani Architekt no oczywiscie ze moja KAWALERKE urzadzalam bez ARCHITEKTA hehehehe tak to naprawde cudowne uczucie, nie do opisania, jeszcze zeby ten kredyt tak nie wisial nade mna;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuuu
a wy gadacie wiecej niz ona, w dodatku po chamsku i uwazacie się za lepsze? zawalisteee mieszkanie, po prostu suuuuper, jak z bajki miodzio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
sluchajcie ale j naprawde nie mam nic przeciwko jak ktos pisze ze brzydko, bo o to przeciez pytalam:) i tak uwazam ze jak na takie antytalencie jak ja w tych sprawach i tak nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Przytulne w sumie jest... Tylko ja akurat nie lubie czerwnieni w salonie.... W kuchni b. elegncki blat byłby ciemny. Na lodówkę mozna dać jakąś fajną okleinę samoprzylepną.... I jeszcze co do tv- nie wiem czy to praktyczne tak wysokko? Raczej chyba daje się nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ___architekt
Nie no spoko.. Ale jak już pytałaś o opinię to myślałam że będzie jakiś szał! :) No ale kawalerka nie jest zła. Może to moje zboczenie zawodowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekaaam
nieee wcale nie masz nic przeciwko! a obsmarowałyście dziewczyne na forum, za nic, za to ze dobrze zaczeła dodradzac w sumie Nie umiesz przyjac prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
I jeszcze co do tv- nie wiem czy to praktyczne tak wysokko? Raczej chyba daje się nisko.. Tzn. chodziło mi o samo oglądanie że musi byc niewygodne co trzeba zadzierać głowe. Na mało miejsca takie podwieszenie jest akurat dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaaaaaaaaaa
bekam jezeli tak myslisz to trudno, twoja sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekaaam
ało kółko wzajemnej adoracji i sobie gadają bzdury na temat ruiny :D:D:D:D:D:D:D wieśniary tepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×