Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podaje najwazniejsza

jak sie ubrac na rozmowe

Polecane posty

Gość podaje najwazniejsza

Witam! Zostalem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna do Salonu Fiata na stanowisko pracownik biurowy. Stresuje sie okropnie mam 19 lat. To moja pierwsza powazna romowa kwalifikacyjna (wczesniej bylem na stazu, a tam widomo, rozmowa to formalnosc). Jak sie powinienem ubrac ? Garnitur to chyba za bardzo oficjalnie, nie ? Moga byc jeansy i koszula cos w ten desen ? http://www.sklep.bigstar.pl/store/men/kolekcja/koszule Czy jednak garnitur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie 1500 daja srednio
ubierz sandaly koniecznie ze skarpetami:D a powaznie to durne pytanie, nie da sie byc ubranym za elegancko na rozmowe tym bardziej ze chcesz pracowac w miejscu gdzie wizerunek w oczach klientow to kluczowa sprawa. Widziales kiedys pracownika salonu samochodowego w dzinsach? tam nawet mechanicy maja schludne uniformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durna to jestes raczej ty
po to jest forum by sie pytac. Nie ma durnych pytan ;/ Chlopak sie zapytal, bo nigdy nie byl na rozmowie kwalifikacyjnej. Ubierz sie w garnitur jak zaproponowala to ta nieuprzejma osoba powyzej. Aaaa i mozna sie ubrac za elegancko na rozmowe, gdy np. rekrutujesz na sprzedawce w sklepie elektronicznym czy tez sprzedawce kebaba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piparapa
A może ubierz spodnie z garnituru i na górę koszulę i na to sweterek, ale myślę, że garnitur i tak najlepiej będzie się prezentował :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaje najwazniejsza
dzikeuje za uwage. pojde w garniturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegant
powiem Ci, że jak szedłem na rozmowę kwalifikacyjną do firmy, w której teraz pracuje to postawiłem na elegancje, czarne spodnie, jakaś marynarka. moim zdaniem chodzi nie tylko o strój, ale również o to co się ma w głowie. ja przejrzałem stronę Eniro i dzięki temu wiedziałem w czym się specjalizują. jestem już trzy lata - pracę sobie chwalę, a wszystkim tym, którzy przychodzą na rozmowy do nas radzę spokój i opanowanie, a Tobie zobaczenie w czym jesteś dobry i co możesz im zaoferować ze swoich umiejętności i doświadczenia zawodowego, a o ubranie się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegant
powiem Ci, że jak szedłem na rozmowę kwalifikacyjną do firmy, w której teraz pracuje to postawiłem na elegancje, czarne spodnie, jakaś marynarka. moim zdaniem chodzi nie tylko o strój, ale również o to co się ma w głowie. ja przejrzałem stronę Eniro i dzięki temu wiedziałem w czym się specjalizują. jestem już trzy lata - pracę sobie chwalę, a wszystkim tym, którzy przychodzą na rozmowy do nas radzę spokój i opanowanie, a Tobie zobaczenie w czym jesteś dobry i co możesz im zaoferować ze swoich umiejętności i doświadczenia zawodowego, a o ubranie się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie stroj tez jest wazny
alke radze poczytaj sobie o firmie fiat, naucz sie modeli fiatow jakie sa na naszym rynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia . . .
tez mam rozmowe wkrotce jako pracownik biurowy w pewnej hurtowni zajmujacej sie produkcja czesci do maszyn i nie wiem jak sie ubrac. garnitur czy jakis elegancki swetr jeansy i czarne buty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×