Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka6969

Pracownicy w hotelu.

Polecane posty

Gość jolka6969

Jacy pracownicy pracują w hotelu? Przykładowo: recepcjonistka, sprzątaczka, itp. Orientuje się ktoś? W przypadku sprzątaczki jak napisać ewentualny list motywacyjny lub cv? 'Składam podanie w charakterze sprzątaczki hotelowej' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja pracowałam w krakowskim 4gwiazdkowym hotelu jako kelnerka. co do dostania sie tam - poszłam i mnie przyjęli, po prostu, cos typu "masz doswiadczenie? tak? to przyjdz w jutro na 11" owszem, mialam doswiadczenie, jako kelnerka, ale nie byla to praca w hotelu... atmosfera nie najlepsza.. malo osob chętnych do pomocy, wiekszosc ma sie za Bog wie kogo ( bo wkoncu sa kelnerami w hotelu od paru lat!!!!!! wow ;/) kierownictwo zamontowalo kamery i caly czas nas podgladało, a poza tym mialo wszytsko w dupie, problem ze zrobiemiem grafika, obiecuja ze zadzwonia, potem nie dzwonia, albo dzwonia i mowia "badz za 2h w pracy? dasz rade? jak to nie?!?!" jak sa jakies przyjecia weselela to kelner siedzi na zmianie od 10rano do konca- czyli do 7 rano np... nie polecam, ale mysle, ze wiele zalezy od hotelu. chociaz ten byl **** a i tak syf!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×