Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jem camembert

z czym najlepiej jeść camembert?

Polecane posty

Gość jem camembert

kupiłam go i jem sam, czytam, że pyszny jest zapiekany. a "surowy" z czym najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na surowo to najlepszy
jest z chlebem i masłem, ze świeżo mielonym czarnym pieprzem, z pomidorem (świeżym lub suszonym z oliwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Z konfiturą żurawinową najlepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_brzydulka
bardzo dużo ludzi pisze, że własnie smazony camembert najlepiej smaukje z zurawiną... jadłam i musze powiedzieć, że pyszne było ;) Ale ja wole smazonego camemberta do tego frytki i duzo duzo warzyw pomidory jakaś sałata... naprawdę dla wielu ludzi to dziwne połączenie ale dla mnie najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podchodze z humorem
wszysktie w/w wersje wygladaja pysznie :) od siebie dodam, ze camambert, podobnie jak brie, mozna zapiec na toscie, tzn. kromka chleba, czy bulki, na to ser (gruby plaster), no i zapiekamy - w piekarniku lub opiekaczu. jak na surowo, to wyjmij ser z lodowki przynajmniej godzine przed jedzeniem. w temperaturze pokojowej nabiera bogatszego smaku, no przyjemniejszej konsystencji ;) na surowo najbardziej lubie jesc jakikolwiek ser w najprostrzej formie, czyli na neutralnym w smaku krakersie albo przegryzajac owocami (truskawki, jablko, winogrona). ta druga wersja oczywiscie o niebo zdrowsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie cammemberta
wcinam z innymi przekąskami na talerzu tj szynka, pomidor, ogórek konserwowy i pieczarki marynowane :) z owocami nie próbowałam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×