Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woroporo

kto pracowal w salonie samochodowym

Polecane posty

Gość woroporo

Witam! Dzisiaj dzwoniła do mnie pewna pani z firmy xx. Mowila ze aplikowalam do nich w sprawie pracy. Jako ze wysylam milion cv i podan prze internet nie zaprzeczylam. Zaprosila mnie na rozmowe. Uszczesliwiona, nie spytalam sie nawet o jakie stanowisko chodzi, poniewaz zawsze wysylam aplikacje na pracownika biurowego. No i czytam tak o tej firmie, patrze a to salon samochodowy ;/ No i zwatpilam ;/ glupio mi teraz isc bo boje się ze wcisna mi posade handlowca. Czy w takich salonach maja posady biurowe nie zwiazane ze sprzedaza ? Nie chce bowiem sprzedawac samochodow, nie mam smyklaki do handlu ;/ Przegladalam e-maile i nie ma tam adresu tej firmy ;/ Nie wiem skad wzieli moje dane. Moze aplikowalam na stanowikso biurowe przez jakiegos posrednika pracy typu. INTERKADRA, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woroporo
Nie boj za wczasu. W takim salonie moga byc rozne dzialy :) Tutaj daje Ci linka do jakiegos salonu TOYOTY: http://www.toyota-zg.pl/?co=169 Jak widzisz jest wiele dzialow :) recepcja, ksiegowosc, kadry ... moze gdzies tu aplikowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że w salonie samochodowym jest masę pracy biurowej!! Jeśli jest sprzedaż, serwis- jest masa dokumentów :). Sama aplikowałam na stanowisko pracownika biurowego w salonie samochodowym :) Tyle, że ja to na sprzedawcę bym chciała, się załapać. Bo interesuję się motoryzacją :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woroporo
Dzieki uspokoilas mnie :) No ja raczej sprzedażą nie chcialabym sie zajmowac ;/ Nie jestem fanka motoryzacji. Jezdze samochodem bo to fajny srodek lokomocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×