Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atamaskaa

szukam pracy w weekendy Śląsk

Polecane posty

Gość atamaskaa

Witam wszystkich, szukam pracy na terenie śląska. Konkretnie chodzi mi o weekendy bo w tygodniu studiuję. A może ma ktoś pomysł, gdzie mogę jeszcze poszukać? Bo puki co to większość ofert jest do pracy od pn do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dialham
popytaj w agencjach towarzyskich :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaskaa
taki charakter pracy mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaem
Ja też szukam pracy na weekend i bardzo kiepsko jest bo po prostu nie chcą tylko na 8dni w miesiącu:| ogłoszeń odnośnie takich dni w ogóle nie widzę, a jak pytałam po sklepach, które funkcjonują w weekendy albo w wypożyczalni filmów to nie potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaskaa
malaem dziękuje włączenie się w dyskusję. Ja też szukam już parę dni i ciężko jest. Co myślisz o pracy jako hostessa? Ja wcześniej to odrzucałam, takie coś nie dla mnie, a teraz myślę, że chyba tylko to zostaje. Tylko chłopak mi mówi, że się nie zgadza (mój wybór wiadomo) bo mówi, że nie które promocje to takie, żeby przyciągać wzrok itd wiadomo o co chodzi i przede wszystkim czarowanie ludzi i wciąganie do zakupu, sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaskaa
Aa i jeszcze, ja szukałam i się nawet zastanawiam czy nie roznosić towaru w nocy i w weekendy w marketach. Zarobki marne bo słyszałam 3-4zł za h, może to i od sklepu zależy nie wiem. Jednak to chyba za ciężka praca jak dla dziewczyny. Niby jest dużo jeszcze ogłoszeń, do roznoszenia ulotek ale to są na prawdę grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaem
Jako hostessa to próbowałam pracy ale w większości agencjach trzeba być dyspozycyjnym nie tylko w weekendy bo po co im pracownik, który odrzuca wszystkie oferty od pon do piątku. Ogólnie to ta praca mi się nie podoba bo nie lubię się łasić do ludzi żeby coś sprzedać itp. Ale to tylko moje zdanie. Co do marketów to myślę, że to już lepsza sprawa. Mimo, że na godzinę dużo nie jest to wykładasz towar, zmieniasz ceny. Na napojach może i ciężko byłoby ale nie sądzę, żeby na taki dział wrzucili kobietę. Można spróbować i zrezygnujesz albo będzie dało się przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaskaa
Mam to samo zdanie. Ja tak samo nie jestem osoba która będzie się łasić do ludzi, żeby coś kupili. A z marketem to martwie sie, że odpadne... A co sądzisz o hostessach które reklamują czy jak to nazwać "stoją" przy nowych autach. Znalazłam oferty w necie 15zł/h. Tylko się zastanawiam co tam trzeba robić, pewnie uśmiechać się od ucha do ucha, krótki strój rzucający się w oczy, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamaskaa
Małaem a nie próbowałaś "zarabiać" przez internet? Ja bym raczej powiedziała dorabiać. Jestem w dwóch firmach. To nie jest duży zarobek raczej kieszonkowe na jakieś drobne rzeczy czy doładowania do telefonu. Ja jestem w http://sejfik.com/pages/index.php?refid=aizdaj tutaj w miesiąc mam 10zł - wypłata na konto lub doładowanie telefonu. Różne formy zarobku firma proponuje: m.in. płatne linki - tutaj bezpośrednio do konta pieniążki nam dopisują, płatne pliki konkursowe - to tutaj zbieramy punkty za które korzystnie wymieniamy na pieniążki (moje ulubiony dział) co parę klików premiowany groszem, meile przychodzą za które też zarabiamy, za wyświetlenie strony w przeglądarce firma nam płaci, zapis do innych firm, płatne zadania, płatne pisanie postów, czy oczywiście za podpis innych osób do firmy. Chce polecić firmę bo dzięki temu też coś zarobie. W drugiej firmie której jestem to http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=aizdaj tutaj wypłata od 30zł - na wypłatę zbieram jakieś 3-4 miesiące, firma podobnie działa jak opisana powyższa. Jeśli masz ochotę możesz spróbować, zawsze to jakiś "grosz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×