Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaarzyna

Eniro Polska. Prosze o pomoc przy rekrutacji.

Polecane posty

Gość kaarzyna

Witam was. W poniedziałek wybieram się na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej do firmy Enrio. Wiem tez, ze bede pytana jak powinna wygladac rozmowa handolwa. Czy ktos z z was mogl by mi mniej wiecej napisac przyklad takiej rozmowy z potencjalnym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie wiem
ja też idę pojutrze na rozmowę kwalifikacyjną do Eniro Polska i zastanawiam się jak może wyglądać taka rozmowa. szukałam jak poprzedniczka informacji w internecie i niestety nie mogę nic znaleźć. a jeżeli coś jest to nie jestem pewna czy tak wyglądają rozmowy handlowe w samej firmie Eniro? proszę o pomoc i z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telesprzedaż
Każdy pracownik Eniro, czy to telesprzedawca, czy odpowiadający za sprzedaż bezpośrednią reklam kontaktuje się z klientem. Schemat wygląda myślę, tak samo jak w innych firmach. Najpierw dostajesz bazę kontaktów. Dzwonisz oferujesz produkty firmy Eniro, a przede wszystkim rozeznajesz, czego klient potrzebuje. Potem jak się uda to zawierasz umowę. Rozmowa jako taka jest kontrolowana przez przełożonych, którzy jak widzą, że popełniasz jakieś błędy starają się szukać rozwiązań i radzą co robić, żeby jednak pozyskać klienta. Ze swojego doświadczenia wiem (pracowałam 2 lata), że dużo zależy od ciebie, jak masz gadane i potrafisz przedstawić klientowi korzyści z produktów Eniro to każdą rozmowę (no może prawie każdą) będziesz kończyła umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ober1982
wybieram się na rozmowę. nic praktycznie nie wiem, o tej firmie. znaczy wiem, czym się miałbym zajmować, ale poza tym to po prostu mam ciemność w temacie. możecie mi coś podsunąć. bo trochę przeglądam fora i nie za bardzo wiem, czym to eniro jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burooo1222222222
to telemarketing :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tips-klips
Proste zajmujesz się z reguły sprzedażą reklam :) To zależy oczywiście od stanowiska, bo nie napisałeś na co aplikujesz :) Pracuję od roku we Wrocławiu i widzę, swoją przyszłość, jeszcze czas jakiś u nich :) Wiesz do zadań sprzedawcy należy spotykanie się z klientem, negocjowanie umów, dzwonienie, realizowanie zamówień. Ogólnie to najwięcej czasu przez osiem godzin spędzasz na rozmowie z klientami :)) No chyba, że wygrasz bonus w postaci wcześniejszego wyjścia, to wtedy idziesz po 3 godzinkach do domciu :P Zarobki w porządku... Wiesz zawsze masz tą próbną przebieżkę w firmie :) Jak się nie spodoba.. To zabierzesz manatki i pójdziesz szukać gdzieś indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×