Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bita Śmietana84

Podjąć staż, a poź. prace niezgodną z wykształceniem? Biuro Pod. vs Fin. i Rach.

Polecane posty

no właśnie, wyksz. mam ekonomiczne, ale muszę się już czegoś chwycić, bo kończą mi się pieniądze i zwariuję niedługo od siedzenia w domu. pracy znaleźć nie mogę. ale mogę odbyć staż, w biurze podróży, gdzie pracodawca chce zatrudnić na umowę o pracę, po stażu...czyli związałabym się co najmniej na 1,5 roku z BP. nie sądzę, by później w wieku 27 lat udało mi się znaleźć bez doświadczenia pracy w zawodzie (fin i rach.). co wy byście zrobili? dodam, że podróże, turystyka, języki obce leżą w kręgu moich zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli leżą to co się
zastanawiasz ??? Może jest to szansa na coś nowego w Twoim życiu ? Nie warto czasem robić czegoś na siłę i przywiązywać się do czegoś jednego. Ja bym w to poszła, zwłaszcza nie mając pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty znowu
z tym tematem, jak Cię to interesuje to weź ten staż albo dalej siedź w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liżąca własne usta ;)
No jak tak będziesz myśleć, to nigdy nie ruszysz do przodu. Co z tego , że się pojawi ? A moze tu Ci się bardziej spodoba ?? A poza tym staż chyba zawsze można przerwać ?? Umowy z biurem też nie musisz podpisywać ?? Nie ma się nad czym zastanawiać, dziewczyno - bierz, co Ci los w ręce daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety :O:O mam ! przede wszystkim, na chwilę obecną UP nie ma takowego (zgodnego z kierunkiem studiów) sama Org. Stażu nie mogę już szukać, bo termin zgłaszania upłynął 10. tego m-ca (jeszcze nie byłam zarejestrowana) utrzymuję się sama, nie mieszkam z rodzicami, nie mogę czekać/szukać w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×