Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oby nie bezrobotna

mam pytanko

Polecane posty

Gość oby nie bezrobotna

30 września kończy mi się umowa na okres próbny szef mi jeszcze nic nie powiedział czy zostaje czy nie przedłuża ze mną umowy. dlatego sama poszłam dzisiaj do niego i sie go spytałam - powiedział ze da mi znać we wtorek bo on musi jeszcze zaciągną języka od współpracowników - rozumiem że musi ale czy takie opinie będą wiarygodne?? Wiadomo jak to jest z jednymi sie dogadujesz lepiej z innymi gorzej. Trochę sie tego boje nie żebym miała sobie cos tam do zarzucenia ale z jedna z dziewczyn miałam jakiś czas temu konflikt, wyjaśniło sie ale wiecie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz? Okres wypowiedzenia na umowie na okres próbny na 3 miesiące - czy nie powinien mi powiedzieć o swojej decyzji 16 września czyli na dwa tygodnie przed końcem umowy. Jeżeli mi wypowie to czy mam prawo w ogóle coś mu powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Nie musi ci wypowiadać umowy. Po prostu kończy się z dniem 30 września i nie podpisuje z tobą nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby nie bezrobotna
dzieki ale właśnie sie dowiedziałam ze jednak zostane bezrobotna szef mi tego nie potrafił powiedziec tchórz ale i tak sie dowiedziałam ze na moje miejsce przychodzi córka jego kolegi i znowu bez pracy :((((((((((((( nie wiem jak sobie poradzę, tej pracy szukałam rok czasu, mam na utrzymaniu dom, dziecko siedze i rycze a jeszcze 7 godzin pracy, mam ochote rzucic wszystko i wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×