Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alunia270691

Rozwód czy ktoś może mi pomóc

Polecane posty

Gość alunia270691

Hej mam pytanie. Ślub wzielam w zeszłym roku zaraz po urodzeniu dziecka. Po ślubie dowiedziałam się że mój mąż ma 13,5 tys długu co niby wziął na przyjęcie weselne choć to nie prawda, bo wesele w zasadzie finansowali moi rodzice. Te pieniądze były dla jego matki i ona to miała splacać, a jest tak że ja się z tym męcze. On mnie zdradza w zasadzie od samego początku, mieszkamy u moich rodzicóe, ktorzy nas utrzymują. On to co zarobi to wiekszosc idzie na raty i jakies 300 zł dla dziecka. Tyle ze on nigdy nie potrafi odmówić sobie papierosa piwa od jakiegos czasu w ubraniach znajduje wódke. Często jezdzi po pijanemu, a gdy wypije to mnie bije i wyzywa. jego rodzina nie interesuje sie niczym. pochodzi z patologicznej rodziny ale o tym dowiedziałam sie po slubie. Nawetr nie dzwonia zapytac o wnuczke dla mnie to jest nie normalne. jeszcze matka go buntuje przeciwko mnie. kilka krotnie straszył ze sie powiesi i raz miał juz sznur na szyi.CZy moge ubiegac sie o rozwód z orzeczeniem jego winy? Czy mogę wystąpic o jakies wyższe alimenty poniewaz córka jest wczesniakiem ja w takiej sytuacji narazie nie mogę isc do pracy. Czy moge wystapic o zakaz widywania dziecka niechce aby dziecko patrzylo na ojca pijaka. A także o zmienienie naziska na moje panienskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia270691
tylko że przed ślbem to był zupelnie inny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia270691
A tak poza tym to przed ślubem pracował na delegacjach, więc gdy wracał to sobote niedziel spedzał u mnie i nigdy pijany nie był. zawsze zgrywał miłego cieplego chłopaka. Gdy mu powiedziałam ze jestem w ciazy to sie cieszył. Jego rodzice mieszkaja prawie 40km ode mnie wiec gdy tam jeździłam zawsze było posprzątane wszyscy trzeźwi i tak oki było. A po ślubie wyszło szydło z worka. Jego brat ma dziecko które zostawił nawet sie nim nie interesuje..., wiec chyba wszyscy tam tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łyżka na to NIEMOŻLIWE
alunia270691 -> nie wierzę że istniejesz naprawdę. BO TAKICH LUDZI NIE MA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łyżka na to NIEMOŻLIWE
alunia270691 -> nie wieszaj się. Wystarczy że nie istniejesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże współczuję Ci bardzo...
pewnie, że możesz, minął rok od zawarcia malżenstwa, więc o rozwód możesz wystąpic. Z orzeczeniem jego winy też chyba nie powinno byc problemów, jeśli zbierzesz dowody (świadków, dokumenty od kredytu itp.). Nie wiem nic jeśli chodzi o nazwisko. Ale waldcz o swoje, bądź silna i patrz teraz tylko na siebie i dziecko, ono nie jest niczemu winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli uzyskasz rozwód
to w ciągu trzech miesięcy od rozwodu masz prawo bez kosztów wrócic do swojego nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łyżka na to NIEMOŻLIWE
O qrwa. Wy też nie istniejecie. Prawda? O qrwa. Chyba istniejecie. Nie prawda? O qrwa. Powiedzcie coś! Albo lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×