Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new in town

miejsce na romantyczną kolację KRAKÓW

Polecane posty

Gość Marlenakr43
Ja z chłopakiem najczęściej chodzę do Starej Zajezdni, nie dość że pyszne jedzenie mają, to do tego warzą swoje piwo na miejscu. No i sam Kazimierz jest piękny, po kolacji można udać się na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek

Jeśli lubisz włoską kuchnie to polecę Maxipizze  mają tam na prawdę dobre makarony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ossi

Na romantyczne spotkanie nada się też Sakana Sushi @Stick na 3 Maja. Byłam już kilka razy i za każdym razem kiedy ich odwiedzam jestem pod wrażeniem. Super świeże składniki, dopracowany smak, niebanalne menu ze zdjęciami dań, bardzo fajna, znająca się na rzeczy załoga. Nie tylko sushi ale również sałatki, zupy czy dania z grilla są również ciekawym odkryciem smakowym. I ten widok na Błonia i Kopiec :)  Jest romantycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Polecam Maxipizza przy Bratysławskiej na Prądniku. Bardzo dobre ciasto, zwłaszcza lubię sobie wziąć na grubym, jest puszyste, smaczne, robią na świeżo codziennie a nie tak jak inne lokale że ciasto sobie leży i czeka nie wiadomo jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evie24

zdecydowanie Trattoria Venezia na Podgórzu! idealne miejsce na randkę i do tego bardzo smaczne ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Świetnym miejscem będzie Trattoria Venezia. Przytulna i klimatyczna restauracja włoska, nie tylko oryginalna pizza, ale też makarony, sałatki i genialne desery - mój ulubieniec to ich panna cotta. Akurat się zbliżają walentynki, to idealna okazja, żeby wziąć tam drugą połówkę, zwłaszcza że będzie premiera nowego menu i aż 30% rabatu na rachunek: https://www.facebook.com/events/198997054574209/ . Tylko trzeba pamiętać o rezerwacji, bo to ulubiona krakowska restauracja wielu osób :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Świetnym miejscem będzie Trattoria Venezia. Przytulna i klimatyczna restauracja włoska, nie tylko oryginalna pizza, ale też makarony, sałatki i genialne desery - mój ulubieniec to ich panna cotta. Akurat się zbliżają walentynki, to idealna okazja, żeby wziąć tam drugą połówkę, zwłaszcza że będzie premiera nowego menu i aż 30% rabatu na rachunek: https://www.facebook.com/events/198997054574209/ . Tylko trzeba pamiętać o rezerwacji, bo to ulubiona krakowska restauracja wielu osób :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Świetnym miejscem będzie Trattoria Venezia. Przytulna i klimatyczna restauracja włoska, nie tylko oryginalna pizza, ale też makarony, sałatki i genialne desery - mój ulubieniec to ich panna cotta. Akurat się zbliżają walentynki, to idealna okazja, żeby wziąć tam drugą połówkę, zwłaszcza że będzie premiera nowego menu i aż 30% rabatu na rachunek: https://www.facebook.com/events/198997054574209/ . Tylko trzeba pamiętać o rezerwacji, bo to ulubiona krakowska restauracja wielu osób :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×