Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new in town

miejsce na romantyczną kolację KRAKÓW

Polecane posty

Gość new in town

Chciałabym zabrać swojego chłopaka na romantyczna kolację, szukam dobrej i nie super drogiej restauracji w Krakowie. Zależy mi na tym, żeby to było klimatyczne i nowoczesne miejsce. Dzięki za informacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabierz go na Wawel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też proponuję Wawel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avanti na ul Karmelickiej- to wloska restauracja, w srodku ladnie, milo, mi sie juz znudzilo bo czesto tam na kolecje chodzimy wiec chetnie poslucham opini o innych restauracjach aha czy droga? ciezko stwierdzic bo to zalezy ile dla ciebie jest drogo za kolacje dla 2 os (3 dania+herbata) zaplacilismy cos 60-70zl za kolacje (3 dania +2 lampki wina) - 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtvybftyughioj
chlopak powinien kurwa mac szukac a placisz tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa_komnata
oj się nie czepiajcie, jak dziewczyna chce zabrać gdzieś chłopaka to jej prawo. A jeśli szukasz miejsca z klimatem, świetnym jedzeniem i miłą obsługą to możesz śmiało się wybrać do restauracji Augusta koło kładki. Na pewno wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa_komnata
oj się nie czepiajcie, jak dziewczyna chce zabrać gdzieś chłopaka to jej prawo. A jeśli szukasz miejsca z klimatem, świetnym jedzeniem i miłą obsługą to możesz śmiało się wybrać do restauracji Augusta koło kładki. Na pewno wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa_komnata
oj się nie czepiajcie, jak dziewczyna chce zabrać gdzieś chłopaka to jej prawo. A jeśli szukasz miejsca z klimatem, świetnym jedzeniem i miłą obsługą to możesz śmiało się wybrać do restauracji Augusta koło kładki. Na pewno wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa_komnata
oj się nie czepiajcie, jak dziewczyna chce zabrać gdzieś chłopaka to jej prawo. A jeśli szukasz miejsca z klimatem, świetnym jedzeniem i miłą obsługą to możesz śmiało się wybrać do restauracji Augusta koło kładki. Na pewno wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetdreammmmmm
a co to nie może dziewczyna zaprosić chłopaka na kolację? Ja myślę, że to wcale nie jest wstyd. Ale też dobrze byłoby się dowiedzieć co on lubi i co może zrobić na nim większe wrażanie, czy może kolacja w eleganckiej restauracji, czy po prostu pizzeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mój chłopak na taką romantyczną kolację zabrał mnie na na barkę Stefan Batory i muszę przyznać że mocno sobie u mnie zapunktował :D :) bardzo mi się podobało, bardzo miła atmosfera i świetny klimat, widok na Wawel też przepiekny :) zdjęcia znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/CCStefanBatory Myślę, że na romantyczną kolację jest to idealne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje mi jedzenie jakie serwują w Ganesh. Ogólnie to nie przepadam za orientalnym jedzeniem, ale to co oni podają z kuchni indyjskiej to rzeczywiście jest dobre. Fajnie, że nie liczą sobie ekstra za dodatki, tylko wszystko jest już uwzględnione w cenie potrawy. Miła obsługa, przyjemny chłodek zabytkowej piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komfortowo i smacznie jest w Da Pietro – www.dapietro.pl Znam ten lokal od lat, jeszcze jak byłam dzieckiem to mnie tutaj rodzice zabierali. Pizzę robią jak we Włoszech, nie jest to jakaś tania imitacja jakich niestety pełno na starym mieście. Dobre miejsce na obiad rodzinny, ale też wyjście ze znajomymi na piwo – miejsca nie brakuje. Dobrze prowadzą swojego FB, gdzie na bieżąco wrzucają newsy choćby o sezonowym menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje mi jedzenie jakie robią w Ganesh w Krakowie. Jak tylko mam czas to do nich wpadam z żoną na wspólny obiad, czy kolację. Miejsce jest klimatyczne bo w zabytkowej piwnicy na ul. Św Tomasza. Teraz w takie upalne dni jak są i będą to chłód piwnicy jest super kojący i przyjemny. Co do mapki z dojazdem to na stronie ganesh.pl można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczna obsługa jest w Da Pietro, a poza tym robią po prostu dobre, świeże, smaczne włoskie jedzenie. Ja to jestem wielkim fanem makaronów wszelkiego typu, więc u nich się czuję jak w raju. U mnie króluje raczej klasyka, czyli najczęściej biorę carbonarę. Na stronie www.dapietro.pl można sobie menu podejrzeć. Nowy lokal jest przy rynku głównym 19, więc niedaleko się przenieśli, wcześniej byli pod 17 – tką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście to przepadam za kuchnią Indyjską. Coraz więcej dobrych restauracji tego typu działa w Krakowie, ale najbardziej to cenię sobie jedzenie w lokalu Ganesh na stary mieście. Jak ktoś lubi bardziej pikantne rzeczy to będzie zadowolony z takiego sosu jak Vindaloo – czerwone chili, imbir, czosnek...ostrzegam, że naprawdę ostre, ale dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jedzenie ale też super rozbudowany bar mają w Ganesh. Można dobrze zjeść, ale też sobie fajnie po-drinkować z większą grupą znajomych. Rewelacyjne miejsce właśnie takie wyjścia w kilka – kilkanaście osób, żeby posiedzieć, pogadać, coś dobrego wypić i zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek z Eataway
W ramach romantycznej kolacji polecam spróbowanie... czegoś nowego :) Zapraszam do Eataway, na kolację ugotowaną przez jednego z naszych kucharzy, w Jego/Jej mieszkaniu! W Walentynki gotują: - Bengalka Sumona https://www.eataway.com/pl/meal/322245796-cur ry-delight/2017-02-14 - Hinduska Sheuli https://www.eataway.com/pl/meal/276264559-yum my-curry-4-tastes-of-india/2017-02-14 Można też zarezerwować sobie posiłek "na żądanie" z innym kucharzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda13
Mam dla Ciebie świetne miejsce na kolację, Restauracja Lubicz-Browar, ma na prawdę ładną aranżację wnętrza, dodatkowo smaczną kuchnie, a obsługa jest rewelacyjna, sympatyczna i pomocna (nawet jak poplamisz sobie sukienkę winem) zaradzili i pomogli. http://www.browar-lubicz.com.pl/ podsyłam linka, masz tutaj galerie i menu jakie oferują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłem w restauracji Ganesh, ale catering nam stąd zamawiają i naprawdę muszę przyznać, że jedzenie jest dobre. Raczej jestem tradycjonalistą w sprawach kulinarnych, ale te ich indyjskie lunche są dobre, smakują mi. Na pewno się kiedyś do nich do lokalu przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygodę z kuchnią indyjską zaczęłam przez www.indianfood.pl Wpadłam raz z koleżanką – weganką na kurczaka i bardzo mi się spodobało podejście, duże porcje i pieczone mięso. Bywam często, także na wydarzeniach z motywami Bollywood :) Fajny lokal, ul. Pijarska 9. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałem pierwszy raz kuchni indyjskiej w Hotchili. Lubię ostre potrawy, ale jednak oryginalne dania indyjskie zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. Posmakował mi też chleb. Pewnie z tego powodu, że robiony bezpośrednio w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie narzeczony oświadczał się w restauracji Ptaszyl. Eleganckie miejsce w starej kamienicy na Kazimierzu. Było uroczyście, była kaczka z jabłkami, naprawdę się postarał. Miejsce z klimatem, jest bardzo romantycznie. Trochę zdjęć restauracji jest na ich ścianie fb- www.facebook.com/ptaszylkrakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Da Pietro można dobrze zjeść i do tego w miłych okolicznościach. Sam wystrój robi bardzo dobre wrażenie. Idealne miejsce na randkę moim zdaniem. Ja tutaj głównie jem pizzę, ale już moja żona to bardzo lubi pierś z kurczaka w sosie figowym na przykład. Karta jest fajnie zrobiona, każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym win mają duży wybór i są to niebanalne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zjadłem parę dni temu w Da Pietro. To była moja pierwsza wizyta w restauracji, wcześniej znałem ich głównie z opowieści ludzi więc w końcu postanowiłem się przejechać na rynek i samemu sprawdzi. Obsługa na pewno życzliwa i dość szybka, ani na kartę ani na przystawki nie czekałem długo. W ogóle muszę powiedzieć że ładnie jest lokal zaaranżowany, mogłem się wygodnie rozsiąść. Wziąłem pizzę plus piwo – zestaw idealny ;-) Klasyczna wersja z szynką, wszystko świeże, składników nie żałowali za to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygodę z kuchnią indyjską zaczęłam przez www.indianfood.pl . Wpadłam raz z koleżanką – weganką na kurczaka i bardzo mi się spodobało podejście, duże porcje i pieczone mięso. Bywam często, także na wydarzeniach z motywami Bollywood :) Fajny lokal, ul. Pijarska 9. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj jagnięciny gotowanej z pieczarkami w HotChilii na ul. Pijarskiej 9. Solidna porcja, mięso dogotowane. Poza tym w restauracji zatrudnieni Hindusi, więc poziom jedzenia prosto z Indii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianGuzek
Na randkę mozesz sie wybrac na Filipa 18. Miejsce na randke idealne sam ostatnio zabrałem tam dziewczynę i była pod wrażeniem mojego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam ostatnio na randce w Filipa 18, fajny klimat i przepyszne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bask23
Ja na randki bardzo lubię Starą Zajezdnię na Kazimierzu. Jest tam mega klimatycznie, jest dobre jedzonko i fajne piwko z ich własnego browara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×