Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje niedosyt

zerowe libido

Polecane posty

Gość czuje niedosyt

siema opisze swoj problem, albo raczej moj problem i mojej partnerki. Jestesmy ze soba juz ponad 3 lata, na poczatku bylo wszystko super- mowie tutaj o aspektach zycia erotycznego oczywiscie. Czesto uprawialismy sex, czesto kilka razy pod rzad, czesto spontanicznie. Wtedy moja kobieta miala fantazje i duza ochote, czesto wymyslala cos nowego, jakies nowe pozycje chciala wyprobowac, uzyc jakichs zabawek itp. itd. Wiecie o co chodzi, podsumowujac- bylo zajebiscie. Wraz ze stazem bylo coraz gorzej. Teraz od roku, jestesmy po slubie. Wraz ze slubem zaniklo nasze zycie erotyczne. Sex jest bardzo rzadko, jak jest to tylko w jedenej pozycji standardowej. Czasem zmienia pozycje na inna, ze ona mnie dosiada A ROBI TO TYLKO PO TO ABYM NIE DOSZEDL NA NIA TYLKO NA SIEBIE, BO ONA NIE CHCE SIE POBRUDZIC. po prostu masakra, porazka na calej linii. przez ten brak sexu ciagle mysle o tym aby ja zdradzic ale ja tego nie chce. chce aby to wrocilo do normy. jej brak jakiejkolwiek ochoty na sex jest przerazajacy, jak sie do niej dobieram albo proponuje sex to sie czuje jak ku r wa debil. Wywalam oczy jak kot ze shreka i czekam na pozytywna odpowiedz. nie nawidze sie ciagle o to prosic, ciagle nalegac. nie pamietam kiedy ona podeszla do mnie i po prostu to zrobilismy bez zbednych pytan co jeszcze ciekawego? nigdy od kad jestesmy razem nie robilismy sobie zdjec w sytuacjach intymnych, badz ja jej zdjecia lub ona mi. NIGDY choc ja bardzo bym chcial. Ale nie wiem czemu nie? Co mi mozecie poradzic, co moze byc nie tak? mam tego kur wa dosyc po prostu, jestem mlody mam 24 lata chce mi sie bzykac!! a nie jak emeryci. moze powinienem ją zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje niedosyt
rozmawialem, ona twierdzi ze nie ma po prostu ochoty na sex i koniec. MASAKRA jakas. a w ogole o tym zeby ona inicjowala sex, to moge zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nic Ci nie pomożemy. Skoro z nia rozmawiałes a jak kobieta mówi nie ma seksu i koniec no to juz naprawde. Szkoda tylko ze nie powiedziala jaki powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa kobiety o małych potrzebach seksualnych i o tym wiedzą Natomiast szukają by złapać faceta na męża dlatego okazywała przed slubem takie potrzeby i to nie jest jej wina to siedzi w jej podświadomości i po prostu nie ma ochoty Może być że zraziłeś ja do seksu jakimś postępowaniem i się zamknęła. Może być że jesteś egoistą i nie dbasz o jej orgazm Kobieta nie facet i seks u niej jest dopełnieniem szczęścia z partnerem. Może też byc lesbijką i tylko chciała mieć rodzinę wychodząc za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może być że jesteś egoistą i nie dbasz o jej orgazm" - o właśnie i to jest rozwiązanie tego złożonego problemu, bo jakby miała orgazmy to by chciała co 5 minut, a jeżeli to rzadkość to jej się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje niedosyt
akurat tu was zaskocze. orgazmy ma, bardzo czesto. staram sie przy kazdy stosunku, nawet jak ja juz dojde a ona nie to doprowadzam ja do szczytowania jezykiem. jako pierwszy doprowadzilem ją do orgazmu pochwowego- zaden z poprzednich partnerow tego nie zrobil, jako pierwsz doprowadzilem do tego ze trysnela podczas stosunku- przepraszam za wyrazenie ale nie pamietam jak to sie nazywa. Takze ma ona orgazmy. Raczej ona jest typem wstydliwej kobiety, mnie nic nie zraza jestem otwarty. jak np. zdarzylo jej sie puscic baka cipko i to nie raz to sie nie smialem czy cos tylko udawalem ze tego nie slyszalem, a po sexie jej tlumaczylem ze to nic takiego i mi to nie przeszkadza, nie odrzuca. wydaje mi sie ze o nia dba w sexie. robie co chce. raz mielismy maraton kilkanascie orgazmow jezykiem pod rzad, az prosila zebym juz wszedl. doliczylismy sie 12 orgazmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta ogromna ilość ogazmów mnie zastanawia czy ona w ogóle ma a tylko ci mówi o tym żeby ciebie nie dołować Dlaczego ona się wsydzi? Dlatego że nie ma ma zaufania seksualnego do ciebie. Myślę że za bardzo się zagłębiasz w jej seksualne reakcje i to ją zraziło do ciebie bo ona wyczuwa w tobie obserwatora jej reakcji seksualnych a nie spontanicznego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje niedosyt
wlasnie nie wiem czemu tak sie stresuje i ciagle kontroluje. ja jej bron BOZE nie potepiam, nie oceniam, chcialem zawsze aby bylo nam obojgu dobrze. zeby ona byla zaspokojona i ja. zawsze pytam cz dana pozycja jej odpowiada itp. itd. a co powiedzie na temat tego ze ona nie chce zadnych zdjec sobie robic? czy uwazacie ze to normalne? jest bardzo atrakcyjna, nie ma czego sie wstydzic. oczywiscie zdjecia tylko dla naszego wgladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje niedosyt
ona jest w moim wieku 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje niedosyt
Jestem tak wkurwiony, że chyba ją zostawię i przerzucę się na facetów. Jeżeli są chętni młodzi panowie to serdecznie zapraszam na nieskrępowany seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... że z miłości można zagłaskać na śmierć Dlatego nie możesz tak się układać pod nią i o wszystko się pytać bo... ją to blokuje inaczej są rozmowy podkręcające podczas seksu a inaczej kobiety obierają tak jak ty to robisz .... wyczuwa u ciebie obleśnego starego faceta który pyta żeby się popodniecać ją to blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×