Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

jestes straszna wyrodna a do tego człowiekiem fujjjjjjjj hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no żyrafka, bajera ciuchy i te oczyyy, Patryśka jest jego jak nic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh tooczy po tatusiu. Ciagle mowila- Cora oczy masz miec ojca. I sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEheh czuje sie zazdrosna. JA takiego powodzenia nie mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka mamy 2 wspolnych znajomych. Kumpela z LO. I mojego kuzyna kuzyn heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spadam do wyrka. Mialam odpoczac po szpitalu a tu siedze i gadam z wami. hehehe do jutra jak cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Piotrka jeszcze kolor oczu nie wyszedł, ale ja wiem, że będzie miał zielone po mnie ;d musi mieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz maksymilian ma tak niebieskie ze szok a twój ma takie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa już lula pewnie i dobrze, niech odpocznie sobie dziewczyna po tych przebojach. Ja kończę piwo i też legnę a raczej padnę ;] W ogóle to w szoku jestem bo syn mi śpi od 21:30... zupełnie niespotykane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój książe przewaznie o tej juz śpi zdaza sie do 22 i śpi do 5 a pozniej jemy i do 7 óżniej wstajemy o 9-10 hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja lecę, bo sobie wykrakałam i jest płacz jakby ze skóry obdzierali ;] Dobrej nocy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
mama ania tak to ja szukałam sukienki na wesele i jest w trakcie szycia.ale fajna twoja córcia. witaj sierpniowa mama , ja też jeszcze jestem przed tym wielkim bólem :-) termin na czerwiec mam , i kończę jutro 22 tydzień .sama nie wiem kiedy mineło już tyle ,no i 6 miesiąc na karku . ja do 15t3d przytyłam 1-2 kg , za to od 15t3d do 20t 5 d razem w kozaczkach i ubrana na cebulkę ważyłam dodatkowo 6 kg (chociaż ja liczę że jedynie 3 kg po pora popołudniowa była czyli po obiadku piciu itp) . tak czy siak ginek powiedział bym uważałam na wage bo ciężko będzie mi urodzić. nie opycham się ale odchudzać się nie chce teraz. na początku ciąży miałam przeczucie na syna i jadłąm wszystko co kwaśne , ale kiedy dowiedziałam się że córka ,to wolę słodkie .czyżby do 20 tyg moje dziecko miało siusiaka , a po 20 juz odpadł??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo ależ mamy psią pogodę!ferie się kończą,zaraz dzieciaki wrócą do szkoły i znów się zacznie sajgon wywiadówkowo-spotkaniowy z nauczycielami. u nas nocka jak zwykle ok.mała grzecznie spała.wstała o 4 na kaszkę a mama od 4 zasnąć nie mogła :/ sen mi się przestawił.wstaję o 4,a chodzę spać po 23. lecę ogarnąć domek i siebie. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski dalyscie popis wczoraj, juz jak zobaczylam ile stron namachalyscie to wiedzialam, ze imprezka jest - szkoda , ze beze mnie :( no ale co tam.. moze sie zgadamy innym razem :D **lapia, zeby nie przeslodzic slodkosciami nt twego synka to powiem tylko, ze przystojniak z niego rosnie- jedno z najladniejszych dzieci jakie ostatnio widzialam :) **NowaTu - widzialam Wasze zdjecia ze stopki jak tylko zaczelas z nami pisac :) fajne te zestawienie fryzur :D u mnie daloby sie zrobic podobne :D **mamaG no pogoda jest fatalna: deszcz pada, wiatr piździ, ze nosa sie z domu nie chce wystawiac. Bardzo zaluje, ze na spacer nie ma szans wyjsc :( a mamusie pewnie odsypiaja albo kaca lecza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja niemam z czego leczyc bo nic nie miałam :( ale dzisiaj se kupie karmi malinowa pasje :P dziewczyny od poniedziałku zaczynam ćwiczyć:00 dla siebie i dla zdrowia :) mąż sie śmieje ze zrobie w poniedziałek ciasto lub coś innego upiokę i tyle bedzie po ćwiczeniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka,ja tydzień z ćwiczeniami wytrzymałam...przy małej już samo sprzątanie mieszkania to wyczyn godny sportowca hehehe Ania no jutro ma być ponoć bez deszczu,zobaczymy ja to nie piję,to mi kac niegroźny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×