Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

mamaG ja tez niepiję już uuuuuu a moze dłużej jeszcze dprzed ciąża ale wczoraj dziewczyn tak posłuchałam az mi sie zachciało wiec kupie sobie malinowa pasję zaraz wstawie mojego szkraba do stópki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka,ja kiedyś też piłam,dobre stare czasy.tylko że zawsze byłam małolitrażowa i 1 drineczek starczał mi na całą imprezę.na urodziny mojego M kupiliśmy 1 karmi kawowe,ale nawet i ono mi nie szło.chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do soków marchwiowych bo te nałogowo pijam :D a to jak wy dajecie swoje bobasy to i ja dam uchwyconewkadrze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pogoda fujjjjjjjjjj ja za 2 godz jade do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka,ale mi zięć rośnie przystojny ;D no nic,my tu gadu gadu a podłogi same się nie pomyją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka rajka nastepny sliczny synek z Podlasia- wiecie, ze w Polsce czesto sie mowi, ze kobiety z podlasia najladniejsze? :D mamaG - ale Gabi juz fajne minki robi, musze ją na zywo zobaczyc :) moze jutro umowimy sie na spacer jesli bedzie ladna pogoda? my z W na pewno pojdziemy ok 13-14 :) a dzis zamierzam upiec buleczki drozdzowe- 1-szy raz w zyciu (bo kiedys ciasto drozdzowe mi nie wychodzilo) zobaczymy jak bedzie tym razem buzka mamusie i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. MAmaAnia Eweline znam naz pracy. Tyle ze mi nie przedluzyli umowyna macierzynskim hehe. Mieszkamy niedaleko siebie i sie skumplowalysmy. A ze ja autem jezdzilam do łorku hehe to Ewelina na przyczepke :D Nawet byla u mnie w odwietkach. A ty skad znasz?? :) U nas OK, gdyby nie te kupy Patryski, faszeruje ja marchwia i kleikiem i doopa,l sra, sra i jeszcze raz sra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu Eweline znam tez z pracy :D ona dorabiala w firmie w ktorej ja pracuje :) a do nas na odwietki nie przyszla buuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój malutki dzisiaj zjadł prawie cała miseczke ziemniaczków z masełkiem popił mleczkiem i poszedł na popołudniowa drzemke a ja byłam taka dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od paru dni je na obiad zupke z marchewki i ziemniaczków mniam i tez je z wielkim apetytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka masz juz menu dla malego. Ja narazie jeszcze powoli wprowadzam, wiec nie. Ale juz mysle za tydz, zastapic jedno mleko obiadkiem i deserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u nas koszmarnie. co do jedzonka Gabi uwielbia marchewkę,dynię i gruszkę.jabłko i wszystko co zielone jest fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ;] I miałam kaca po dwóch piwach ;] kto by jeszcze z rok temu pomyślał... Skończył mi się Pepti i będę płakać razem z Piotrkiem, bo do lekarza dopiero w środę ;/ oj coś czuję, że będzie się działo... I dziękuję za miłe słowa apropo urody mojego terrorysty ;] Maksymilian to następny przystojniacha jak widzę. A Gabryśka jest tak artystycznie upaprana marchewką, że jest po prostu przesłodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia jai jutro a mam jeszcze 2 puszki. Jedna moge ci sprzedac. Aurat do srody ci starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mozesz zajsc do eki jak cie znaja i poprosic i powiedziec ze doniesiesz recepte. Ja tak robie jak cos mi trzeba a sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapia czyli pepti pomogło?to dobrze :D wspomogłabym cię ale nie mam juz ani recept ani mleczka... jak wróce od tesciowej i z miasta wstawie nowe zdj G z jabłuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomogło Pepti i to jak! Ciągle dawałam mu 2 miarki zwykłego Bebilonu i 2 Pepti na 120ml wody i mateńko święta inne dziecko. NowaTu24 - kurde wzięłabym od Ciebie tą puszeczkę, bladź, ale ja teraz 80km od Białego ;( pieprzona delegacja, a tu w aptekach to takie krowy głupie, że nie da rady tak. Kurde normalnie mam ochotę wsiąść w samochód i jechać do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia a kiedy wracasz?? To kub bebilon comfort jest najbardziej zblizony do pepti/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo kiedy nam się ta delegacja skończy, wpakowali nas w firmie i musimy się kisić. Polak mądry po szkodzie. A Bebilon Comfort to mamy (ten właśnie dla dzieci z tendencją do kolek i zaparć). I były kolki, dopiero jak zaczęłam mieszać to ustały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny dziekuje za miłe słowa :* Jak tam po weekendzie ???? próbowałam dzisiaj dać wody z glukozą małemy z innej nowej butli ale sie niedało :( hihi pluł i udawał ze bedzie wymiotował już sie przyzwyczaił do takiej butelki i smoczka ,wiec zmieniac mu niebede przynajmniej nieoduczy sie ssać piers chociaż i tak myśle ze to już ostatki dziewczyny jakie używacie mleko ???i ile płacicie jesli moge spytac??czy to jakies specjalne ?? w tym tyg mam zamiar dać dziecku mojemu jajaś kaszke mleczno ryżową najlepiej malinową (hehe ja bym takiej zjadła) a w nastemnym tyg lub 2 dam sucharków lub biszkopta w mleczku (ztym jeszce zobacze) dzisiaj po obiadku u teśców poszliśmy na spacer było tak bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pepti 8,5zl. Kolki i te sprawy. Ale dwoje bede probowac zwykly bebilon podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa jak moja synowa sie czure hihihi :P a i kto jest twoim kuzynem??? a jak w smaku on smakuje skarbowi???i jaka mniej wiecej zena zwykłej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły Bebilon lub też Bebilon Comfort puszka 400g 23zł w Auchan. W aptekach 33zł. I to niezależnie od tego czy to 1 czy 2 czy 3. NAN cena taka sama. Bebiko znacznie tańsze. 350g coś około 13zł. Tyle wiedzy mojej w tym temacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Rajka,my na Gerberze 9,99/op (dodomku.pl) ja młodej daję mleczną mannę(nestle),kaszkę ryżową z marchewką(nestle) i kleik kukurydziany(nie pamiętam ale chyba też nestle). na koniec lutego mam z hippa kaszkę na dobranoc(od 4mż) a jak twoja niunia z papkami i zupkami?zajada?ładnie kupki robi? my dalej problem z mlekiem mamy,młoda nie chce pić i już.wczoraj już tak mnie wkurzyła,że aż na nią warknęłam,a potem razem z nią wyłam przez godz.położna mówi,że to skutek poszczepienny.jak nie chce,to nie dawać.ale jak tu głodzić dzieciaka i spokojnie patrzeć jak smoka ciąga jak nawiedzona? teraz też tylko 90ml wypiła :/ i to z wielkim fochem i za 2 podejściem... no nic idę na kawkę i spróbuję dokarmić żuczka,może doje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka a nie chcesz poczekac jeszcze troche i przejsc juz na mleko na dwujke. Co do rodzaju mleka. Lepiej chyba nie patrzec na cene. Mleka juz nie bedzie szlo duzo. Wiem, ze Nan jest zdeczka ciezkostrawny. To zalezy czy na cenie ci zalezy. Bo jak ma byc tanie to gerber, bebiko, babydream. Co do kuzyna. Moji bracia cioteczni ktorzy mieszkaja teoretycznie pod Suchowola to bracia cioteczni Szymona. Mateusz, Lukasz i Rafal B. Ich ojciec ma siostre matke Sz. O tak. A ich matka to siostra mojej mamy. Mam nadzieje ze nie zamotalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka nam p.dr mówiła,że Gerbara 2 możemy już za 2tyg wprowadzić np.do tego 2 posiłki stałe typu marchewka/zupka,między mlekiem popołudniowym deserek,mleka z butli 5x doba(120ml) a że ja ostatnio 6 pudełek mleka kupiłam to będziemy pić te dopóki się nie skończy. mała zaczęła w końcu jeść,chwała bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×