Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuuulanaa

Szeroka pochwa,i pytanie do facetow zwiazane z tym problemem

Polecane posty

Gość kuuulanaa

Zaczynam zycie od nowa,sama z dziecmi,chcialabym kogos poznac,a nawet juz poznawalam ale zawsze ogarnial mnie paniczny lek przed zblizeniem,balam sie ze facet nic nie bedzie czul,ze uzna ze sex ze mna jest beznadziejny,ze jestem po ciazy i porodach tak oszpecona,ze nie warto pchac sie w taki zwiazek...wiec poprostu zeby nie byc odrzucana,ja konczylam znajomosci.Pytanie mam do facetow,czy faktycznie to ze jestem waska czy szeroka moze miec wplyw na to ze ktos mnie odrzuci???czy bardzo zwracacie uwage na detale ciala podczas sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza Pani_XXX
jak bedziesz dawac się w dupkę ciupciac to nie bedzie problemu, bedzie ciasno jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlayP
Nie. To nie ma znaczenia. Ja mam inny problem. Moja żona jest za wąska. Pomimo 2 porodów jest bardzo ciasna - to przeszkadza, czesto są otarcia. Nie ma reguły. I wcale nie mam jakiegoś ogromnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam dwoje dzieci. Czułam ze jestem za szeroka ale maz mówił jest OK. Nie wierzyłam. Czułam sie z tym źle. 4 miesiące temu zrobiłam sobie plastyke pochwy. i teraz dopiero mąz przyznał się że było za luźno. Teraz po operacji jest bosko zarówno dla mnie jak i dla męza. A ja znowu czuje sie 100 % kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczaxxxxxxxxxx
Balnea ile zaplacilas i gdzie robilas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam ze ta operacje robi sie prywatnie i szalałam szukałam klinik. Ale gdy wreszcie zdobyłam sie na odwage porozmawiac o moim problemie z moim ginekologiem okazało sie że on zrobił mi ja na NFZ. W klinice SALUS w Słupsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5433089549568ke
jedz i rob nawet do tego slupska, szkoda czasu zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aahhad
wszystko tak naprawde zależy od wielkości członka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia x
To prawda, mialam partnerów różnie obdarzonych i w zależnosci od tego różne mieli odczucia. Jesli ma coś wiecej niż srednia, to jest dobrze obu stronom. Nie jestem przesadnie luźna ale czuje różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×