Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja0000

Staż

Polecane posty

Gość Alicja0000

Witam serdecznie. Mam 32 lata, po raz któryś z kolei rejestrowałam się w urzędzie pracy jako bezrobotna w tym roku w marcu. Kilka tygodni temu panie z urzędu poinformowały mnie ze mogłabym juz odbyć staż dla długotrwale bezrobotnych i żebym szukała pracodawcy. Pracodawce znalazłam, wniosek złożony, dotacje są ale dzisiaj usłyszałam od kogoś że muszę być zarejestrowana w urzędzie jako bezrobotna przez co najmniej 12 miesięcy...a ja jestem niepełne pół roku. Więc jakim cudem kwalifikuję się na staż? Tak mi na nim zależało i tyle trudu włożyłam w załatwianie. Czy te panie wprowadziły mnie w błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
chyba jest tak że w ciągu ostatnich 24 miesięcy musi ci się uzbierać 12 miesięcy w czasie których byłaś bezrobotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że kwalifikujesz się
''Zgodnie z ustawą "O promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy" na staż skierowane mogą być osoby bezrobotne będące w szczególnej sytuacji na rynku pracy ( długotrwale bezrobotni, kobiety, które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka, bezrobotni powyżej 50 roku życia, bezrobotni bez kwalifikacji zawodowych, bez doświadczenia zawodowego lub bez wykształcenia średniego, bezrobotni samotnie wychowujący co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia, bezrobotni, którzy po odbyciu kary pozbawienia wolności nie podjęli zatrudnienia, bezrobotni niepełnosprawni.). ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że kwalifikujesz się
''długotrwale bezrobotna pozostająca w rejestrze powiatowego urzędu pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat'' ( bo ucięło mi wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×