Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

400 tys.

Polecane posty

400 tysięcy,tylu obywateli RP,może wyjechać z kraju po otwarciu przez Niemcy ich rynku pracy.Obecnie pracuje tam około 415 tysięcy Polaków,tak więc niebawem liczba ta przybliży się do miliona . Uważacie,że dzięki temu stopieje bezrobocie,wzrosną wybnagrodzenia ? A może nie wyjedzie aż tylu naszych rodaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu
mam nadzieje, ze tylu nie wyjedzie. mieszkam tu od lat i mam dosc uzerania sie z cholernymi stereotypami, ktore niestety sie......zgadzaja. jak spotykam polakow za granica udaje ze nie znam polskiego, bo mnie poprostu WQRWIAJA. polacy za granica-nie wszyscy, nie chce uogolniac- sa dla siebie najgorszymi wrogami i tylko przynosza wstyd Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej chyba tak bardzo nie
Wyjada glownie ci wykwalifikowani. Bez zawodow i teraz jezdza na prace sezonowe. Wiec z tych grup zawodowych co za lepszym pieniadzem pojada to u nas polepszy sie. Juz teraz sa poszukiwani. A ci co teraz maja problemy z praca ich nie zastapia wiec nadal beda mieli ch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu
zachowuja sie jak chamy, nie szanuja pracy, chleja jak moga i jeszcze zamiast sie cieszyc, ze znalezli tutaj prace, w naprawde dobrych warunkach, nasmiewaja sie z Niemcow, ich tradycji i obyczajow. Nie rozumiem tego i mam alergie na takich Polaczkow. Bo jesli Niemcy to tacy idioci, to nikt ich tu nie trzyma i moga wracac do Polski. Poza tym jeden drugiemu za pare euro noz w plecy by wsadzil. Mialam przyjemnosc z kilkoma Polakami/Polkami i niestety mowie z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie Niemcy też śięci nie są :D Mimo to nawet nietakt ze strony Niemców nie może być usprawiedliwieniem dla "Polaczków"(tak nazwijmy te pasujące do stereotypu egzemplarze). W końcu Szwaby to gospodarze a nasi tam tylko w gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu
Niemcy nie sa swieci, to prawda. ale kiedy w czasie studiow przyjezdzalam do Polski z Niemcami- nie wiedzieli, ze jestem Polka- nieczesto sie zdarzalo, zeby pozwalali sobie na takie komentarze w stosunku do Polakow,na jakie "Polaczki" pozwalaja sobie tutaj. Poza tym powtarzam: tutaj sprawdza sie regula: Polak Polakowi wilkiem. Bylam juz swiadkiem takich sytuacji, ze glowa mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo nie wierzylam ze polak polakowi wilkiem zagranica...ale to porawda i bardzo mnie zabolalla bo to wlasnie mnie wyrzadzona krzywde. to jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym się w tych Niemczech zajmujesz ? W kraju nie lepiej ,jesli chodzi o wzajemne relacje między rodakami,więc i za granicą tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu
mnie juz nic nie zdziwi, dlatego unikam naszych rodakow za granica. Nie uogolniam, wiem, ze nie wszyscy tacy sa. Ale dla ostroznosci, wole nie miec do czynienia z polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech i 4 000 000
wyjedzie, może ten kraj się otrząśnie wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×