Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonea_Galeria_Na

Za wsparcie materialne spotkam się z...

Polecane posty

Gość gracjanilusjonista
gracjanilusjonista@interia.pl Pamiętaj o mnie Sonea ;) Ja już uciekam :) do zobaczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
brawo zomek ... odkryles ameryke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
dzieki. nie zdziwilbym sie tez gdyby cezar i sonea to byla ta sama osoba bawiaca sie w ping-pong zeby dodac oliwy do ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezar300 - a może powtarza tylko to co sam napisałeś i uważa, że jest detyktywistycznym geniuszem. Chłopaki - idźcie lepiej z waszym pseudo talentem odkrywać inne tajemnice świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
Błagam Cię o to, żebyś wpuściła mojego kutasa do Twojej cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
Ja nie chce w nic trafiac. mam swoj poglad i tyle. Przydalaby mi sie bezproblemowa galerianka wiec odpowiedzialem na propozycje, ale nie zamierzam tracic duzo czasu na bicie piany. Wiesz gdzie mnie znalezc wiec zamykam swoja dzialalnosc w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
w zyciu bym sie na to nie zgodzil :D to robota podszywa wiec mozesz tylko pomarzyc sonea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
i vice versa.. chcesz sie jeszcze ze mna podroczyc czy juz ci sie znudzilo??? bo mi powoli sie to nudzi :D ty jeszcze mozesz troche pomeczyc tych niednych chlopczykow ktorzy potrafia poznawac kobiety tylko i wylacznie w agencjach towarzyskich i na forach internetowych... no weeeeeeeeez juz ich oswiec .. zrob to dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
aaa juz wiem... ty chcesz pobic rekord w popularnosci tego topicu... jestem pod wielkim wrazeniem .. chcesz o tym porozmawiac ??? ps. dzieki za "Twoja" z duzej litery.. schlebiasz mi ... paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż.....nawet jak się kogoś nie lubi, to nie oznacza, że trzeba się zachowywać po hamsku w stosunku do niego. Tak więc nadal podtrzymuję dla Ciebie wielką literkę. A cieszyć się możesz.....tylko to Ci pozostaje. Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEDZ MI TYLKO JEDNO W DUPE walony podszywaczu - po co tu zagladasz skoro nie jestes zainteresowany takimi spotkaniami - nudzi sie wam to sobie zwlacie konia - jestescie typowym przykładme zacofania i głupoty polskiego społeczeństwa - po co tu zagladacie jak was to nie interesuje - po co piszecie głupoty - jakim trzeba byc debilem zeby tak sie zachowywac btw - moja oferta jest powazna - cezar30@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak100
czy masz czas żeby TERAZ sie spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgenstoss
Witaj, możemy dzisiaj, wawa daj znać na : geminus@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
Czy do tzw. kawy zapoznawczej mogę wlać Ci moją spermę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_sonea
nie martwisz sie o swoje bezpieczenstwo malenka? szkoda mi Cie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
Kiedy mogę wsadzić chuja do twojej dupy bez gumki i trysnąć spermą w twojej dupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchhhhh
Sonea piszesz o tylko poważnych propozycjach napisz co jak i kiedy na afravo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix12
sonea ale na wiadomości na pocztę nie odpowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa35dzis
jestem zdecydowanie chętny, napisz na robertmasko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix12 - odpowiadam ale bede mogla dopiero wieczorem bo teraz pisze z telefonu wiec nie bede sie rozpisywac na maile jeszcze. poza tym nie zawsze mam dostep do netu bo mam bezprzewodowy i sie zawiesza ale nie martw sie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×