Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczony1204

znalazłem swoją dziewczynę na portalu ogłoszeń sponsorowanych, nie wiem co robić

Polecane posty

Gość zrozpaczony1204

jesteśmy razem 3 lata, wczoraj dostałem anonimowego maila z linkiem http://xfoczki.pl/vx/28960 do portalu ogłoszeń erotycznych, gdzie znalazłem swoją dziewczynę, która sprzedaje się za 90 za godzinę. Od wczoraj mam wyłączoną komórkę, nie wyszedłem z domu. Myślałem że łączy nas prawdziwe uczucie. Najboleśniej boli mnie to, że ja je te zdjęcia robiłem na jej życzenia a ona tez ma moje nagie fotki. Co mam zrobić bo nie za bardzo mam o tym z kimś porozmawiać. Dziękuje za wszystkie życzliwe rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek_27
zostań gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieźle kłamie w tym
swoim opisie .... 54 kg? Jasne :o - Jestem tego samego wzrostu, ważę 60 kg a jestem szczuplejsza od niej :o ... Biust 3 ? :D ... chyba jak te zwisy się do kupy zawinie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczu_69
Eee, ta pani jest warta najwyżej 35 zł za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ciekawe
co Ty tam robiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poważnie mówiąc umów się z nią przez tą oferte. Zobaczysz jak zareaguje jak ciebie zobaczy i wtedy jej walnij tymi zdjęciami i powiedz dowidzenia kochanie- będzie jej tak samo miło jak tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem , autor nie może pogodzić się z rozstaniem z tą panną i sam zamieścił jej fotki na tej stronie i rozsyła linki gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix12
do stokrotka, myślę że możesz mieć rację lub facet jest nierozgarnięty, jeżeli miał bym taki problem niegy nie zamieścił bym linku do zdjęć istnieje jednak jeszcze jedna możliwość, to ta panna założyła temat żeby się zareklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarz1234
a ja znalazłem tam jedną dziewczynę podobną do kelnerki pracującej w mojej restauracji, tylko numer telefonu mam inny ale chyba te dziewczyny mają wiele prepaidów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×