Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewula852

wirtualna znajomosc

Polecane posty

deeplay-ja wlasnie wyznaczam sobie takie wirtualne drogowskazy-bywa,ze z kims pisze o dzieciach rodzinie,bywa,ze o ...innych rzeczach:D...wszystko zawsze zalezy od Nas od chwili potrzeby.Czasami potrzeba rady ,zrozumienia ...łatwiej nam sie otworzyc przed kims kogo wcale nie musimy poznawac realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
właśnie tak ziel_ona - wirtualna znajomość może przybierać różne formy i dotyczyć różnych sfer ktoś chce tylko porozmawiać, ktoś chce się tylko przy kimś zabawić, często w sposób w jaki się do tej pory nie odważył, a ktoś będzie chciał i rozmawiać i zabawiać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
mało tego - przed kimś kogo nie zamierzamy realnie poznawać, możemy być całkowicie sobą...albo wręcz odwrotnie - bawić się grą w kogoś kim może chcielibyśmy być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ma swoje plusy i minusy-czesto szargaja nami pytania odnosnie "tamtej osoby "zadajemy je sobie kazdego dnia,czasami chciałoby sie jednak zobaczyc dotknac poczuc ta rozmowe ...nie tylko czytac. Gdy minie okres poznawania(u kazdego to inny czas)wtedy warto sie jest zastanowic badz w rozmowie ustalic na jakiej zasadzie chcemy dalej funkcjonowac...zostac tu i tylko tu ...i juz o to nigdy nie pytac....badz przeniesc znajomosc do swiata realnego ...tu trzeba wziac pod uwage czego oczekujemy czego pragniemy ...kolezenstwo...przyjazn ...czy cos wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
określenie jasnych zasad na samym początku to absolutna podstawa - wtedy nie ma niedomówień, rozczarowań, no i wiadomo w jakich granicach można się poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
a to znaczy, że w grę zaczęło wchodzić coś więcej... ale zaletą takich znajomości jest możliwość ich b.szybkiego zakończenia - zakładając że coś idzie nie po naszej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zawsze mozna wymazac z pamieci komputera ,nie wchodzic na gg,nie mailowac.nie zagladac na kaffe:)...najlepiej w takim wypadku-wyrzucic komputer(oczywiscie zartuje teraz,ale wiem ze wirtualne znajomosci bardzo roznie sie tworza i rownie roznie koncza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
powiedzmy że mam swoje doświadczenia i nie pamiętam żadnych dramatycznych zakończeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
byc może w wirtualnym świecie jestesmy bardziej smiali, nie wstydzimy sie powiedzieć to czego w relu byśmy nie powiedzieli. Napewno to miłe poflirtowac trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich wirtualnych doswiadczen wynika-ze fajny ten swiat :) Powazniej piszac -przyjazn wirtualna kilka znajomosci i to bardzo ciekawych .Same pozytywne rzeczy wynikly:)a i o sobie dowiaduje sie ciekawych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
czasem w realu po prostu nie mamy okazji pewnych rzeczy mówić tu, jeśli obie strony się umówią...można praktycznie dowolnie poszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
ziel_ona - pozostaje mi potwierdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
mówisz i masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
ja tez, ja tez - ktróa chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
Dziewczyny nie szlejcie :) powoli, pokolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
sory deepley że sie wciskam ale z toba ewo to chetnie bym poflirtowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
no patrz....zmartwiłem się tym wciskaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagarg
już wczoraj proponowałem więc taka łatwa nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
wczoraj niejedna propozycja była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeplay
wydawało mi się , że to kobiet zdecydowanie więcej tu było, prawda wirtualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×