Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała122

Staż w Multibanku

Polecane posty

Gość mała122

Witam! Chciałabym się czegoś dowiedzieć o stażu w MultiBanku. Zastanawiam się czy się udać na taki staz. Jakie są wynagrodzenia? Co się robi na tym stażu? Ile trwa? I na jakich stanowiskach można pozostać po dobyciu stażu. Proszę o wszelakie opinie :) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana niezalogowana
890 zł brutto, ok. 750 na rękę, poza obsługą ksero, układaniem umów i byciem na wysyłki - nie nauczysz się nic, pracy nie dostaniesz, bo banki nie składają deklaracji zatrudnienia stażysty - więc w 99,9 nie zatrudniają, szkoda czasu. jestem na stażu w Boś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
w ogóle na jakimś stażu można się czegoś nauczyć?? stażysta to taki darmowy murzyn, bo przecież pieniądze dostaje się z urzędu pracy a nie od "pracodawcy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita śmietana niezalogowana
można org. stażu dzielą się na tym co składają i nie składają deklarację zatrudnienia. jeśli org. stażu, który złoży deklaracją zatrudnienia nie zatrudni takiego stażysty - nie mają mu do zarzucenia nieobecności czy innych uchybień w "pracy", nie może się więcej starać o stażystę w UP. więc ci, którzy chcą takiego młodziaka później zatrudnić, faktycznie go "przeszkalają". mam koleżankę która poszła na staż do Biura Pozdrózy, 3 mczy, z deklaracją zatrudnienia. na samodzielnym stanowisku była już po 1,5 mcu nauki. na chwilę obecną ma umowę o pracę i 1 600zł na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała122
Ale ten staż nie jest z urzędu pracy. Sami organizują. Więc proszę o opinię osób, które na nim były, a nie które wyrażają opinię o wszystkich stażach na podstawie stażów w innych firmach. A normalnie bakowi nie opłaca się zatrudniać chyba stażysty (na którego nie dostają pieniędzy z UP) tylko po to żeby go mieć do obsługi ksera itp, do tego są darmowi praktykanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły bankowiec
Ja właśnie dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej o staż w Multibanku (nie z UP bo jestem jeszcze studentką). Zaproponowali ok.700zł brutto (więc trochę mało), 105h miesięcznie do wyrobienia. Zapomniałam tylko dopytać ile trwa staż :/ nie orientuje się ktoś? Bo jeśli 3m-ce to chyba się zdecyduję (oczywiście o ile zadzwonią:P), bo fajnie by było coś już sobie w CV wpisać, ale jeśli dłużej to sama nie wiem, marna kasa trochę.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×