Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

powiedzcie mi jak to możliwe

Polecane posty

osoba dostaje wizę na wyjazd/wylot do USA i wraca po dwóch dniach ze skreśloną długopisem wizą po skosie. jak to możliwe? czy ta osoba sama sobie ją skreśliła czy były jakieś powody, czy w ogóle jest takie coś możliwe? jeśli tak to co było tego powodem? lecieć napewno leciała, trzy bilety z dwóch były że tak powiem skasowane. nie przepuścili tej osoby? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ona nie ma wacka
znaczy że wygonili polaczka buraczka ze stanów, może i lepiej sądząc po polonii która przesiaduje na paltalku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
samo otrzymanie wizy nie jest jednoznaczne z tym, że wpuszczą ją 🖐️ i tak się pewnie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALA..............
Coś nie tak było z wiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
nie wiadomo, to widzimisię celnika często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jedna rzecz mi się podoba
nie myl pojęć. wiza to jedno, a to czy celnik przepuści to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 8555
jak ja wyladowalam pierwszy raz na lotnisku jfk w nowym jorku to generlanie bylam w malym szoku i nie wiedzialam ze takie sa procedury, celnik wypytywal mnie do kogo jade i po co, czy umiem angielski, zrobili mi zdj kamerka i poprali odcisk palcow:D podejrzewam ze ta osoba ktorej wiza zostala przekreslona mogla byc np pod wplywem alkoholu przez co nie zostala wpuszczona na teren usa, albo wdala sie w jakas klotnie na lotnisku czy tez w samolocie, i zgadzam sie z okreslenieem ze polaczki w usa to niezli idioci, oczywiscie nie mowa o wszystkich!! ale znam pare takich idiotycznych przykladow z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×