Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 18nastolatek_slask

Szukam kobiety puszystej lub z dużą pupą

Polecane posty

Gość 18nastolatek_slask

Szukam dziewczyny do związku. By którejś móc przynieść tę radość, że ma się kogoś. I przy okazji sobie. Szukam dziewczyny albo puszystej, albo po prostu z dużą pupą. Wiem, brzmi to może kretyńsko itd., ale nie potrafiłbym być szczęśliwy jakoś z chudą lub szczupłą dziewczyną. Do tego taką prawdopodobnie bym zdradził z inną i złamał jej serce, a ja chcę tego definitywnie uniknąć. Po co łamać komuś niepotrzebnie serce? Sam w końcu wiem, jak to jest. Dlatego powtarzam, szukam dziewczyny puszystej, krągłej lub po prostu z dużą pupą. Ale taką naprawdę, a nie, że zgłoszą się zakompleksione szczupłe dziewczyny, płaskie jak nic. Wiek: 16-20, ewentualnie 22 lata. Sam mam 18. I koniecznie z okolic Katowic. Nie Kraków, nie Tarnowskie Góry, a nawet nie Bielsko Biała. Katowice i tylko Katowice. Na początek wolałbym konwersację e-mail, bo na gg nie często bywam. Ale potem ok, można potem przejść na gadu-gadu. Mój e-mail: darkhorse177@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatek_slask
Poprawka, miałem tam napisać, że tylko okolice Katowic, nie same Katowice. Sam mieszkam w Tychach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatek_slask
I jak zawsze pech, że zero chętnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatek_slask
Żałosny podszyw. Szukam tylko kobiety, faceta nie. Więc sorry Roman, ale odpadasz xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatek_slask
Oferta cały czas aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_O ojojoj
do związku ale jedyny warunek to duża pupa :D:D:D gówniarzu weź włącz jpg i zwal konika a jak dorosniesz to zacznij szukac. a że dosrosłeś poznasz po tym, że nie bedziesz szukał dziewczyny z duża pupą, tylko fajnej, mądrej i w miare ładnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_O ojojoj
apropo znam jedną- sprzątaczka na moim osiedlu :D troche starsza niż chcesz ale ma napraaawde dużą pupę :D i jest z Rudy śląskiej jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukiwana kobieta z wielkim tyłkiem :) bardzo mile widziane masywne uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×