Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa jestem, czy...........

czy kupujecie buty na bazarkach (np. rzeszów - dołowa) ale nie tylko....

Polecane posty

Gość ciekawa jestem, czy...........

no właśnie.....rzadko tam bywam,. czasem raz na pół roku czasem rzadziej no i dziś postanowiłam, że się przejdę (na dołowa w Rzeszowie), bo stw. że nie będę wydawać za sweter w H&M 139 zł, bo jakość pewnie niestety podobna tylko tu może coś znajdę za 35 zl. (Tym bardziej, że ost, kupiłam sobie bluzkę w MOHITo i się wkurzyłam bo badziewie straszne, a podobną kupiłam z pół roku temu własnie na dolowej i tysiąc razy ładniejsza po kilku ubraniach i praniach, niż ta z mohito, no ale nie o tym chciałam. tak stw. że butów nigdy na bazarku nie kupię, bo to pewnie straszny szajs....ale czy mogłybyście napisać czy kupujecie buty na bazarkach i czy nadają się one do chodzenia? bo jak tak dziś pochodziłam, to z przykrością stw. że w większosci sklepów stacjonarnych(nie mówię, o tych lepszych/drogich ze skórami, tylko takich fgdzie ceny sa przeciętne w granicach 70 zł, ponad 100 zł itp ) są prawdopodobnie te same albo bardzo podobne buty tylko 2 razy droższe, niż te co widziałam na dołowej. Widziałam dzis np świetne czółenka/półbuty na dość wysokiej szpilce. za 50 zł. straszniue się powstrzymywałam, żeby ich nie kupić(ost, sobie obiecałam, że juz nigdy nie kupię tanich butów na szpilce, bo więcej z nimi problemów-obcierają podeszwy itp, że w zasadzie wychodzi to drożej bo na plastre w cholerę idzie, plus to, że się chodzić nie da się , podeszwa stopy cała 'obtarta" że tyrzeba w końcu inne kupić.). Ale tak z ciekawości pytam, czy może któras kupiła jednak buty na szpilkach na dołowej i są w miarę wygodne? i jaka wysokość obcasa? Aha - i jak jest z butami skórzanymi na takich targach - bo skórzane też mają, zazwyczaj tańsze niż w sklepach a modele niektórych butów(patrzyłam głównie na czółenka takie ze średnim obcasem i z paskiem ) sa praktycznie takie same jak w sklepach....jak to jest z tymi butami? Tylko prosze o to, aby w miare kulturalnie było( tzn nie jestem przewrazliwiona na punkcie przeklinania czasem sama lubię;) ale żeby nie wyzywac ludzi od szmat itp tylko dlatego, że jedna się ubiera na targach inna w szmatexach a inna w luksusowych butikach. bo znając zycie zaraz tak tu będzie. chciałabym znac opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak1001
Jestem facetem i ostatnio zastanawiałem się nad zakupami odzieży w Polce. Jej jakość jest tragiczna ! Nie wiem o co biega ale w naszym kraju mamy gorszej jakości ubrania, kosmetyki, żywność. Ten kto był na Zachodzie wie o co chodzi. We Włoszech np. kupisz za 5-10 euro podkoszulek, który po 2 latach wygląda jak nowy. W Polsce takiego nie uświadczysz. Jak już wspomniałem jako facet nie lubię za bardzo zakupów i chce kupować szybko i konkretnie a nie chodzić po galeriach (masakra !). W Rzeszowie polecam Respan (ciuchów tam nieskończona ilość). W Respanie kupuje na dwóch stoiskach - u takiego wypacykowanego gościa o gejowym wyglądzie,który ma niewielki sklepik z odzieżą męską. Gość ma super towar i świetna jakość. Bluzy, koszulki są dopasowane i mają bardzo ładne kroje. Widać, że facet dokładnie wybiera swój asortyment. Do dziś noszę ubrania kupione tam 2-3 lata temu ! Gorąco polecam. Drugi sklep jest nieopodal wyżej wspomnianego - duży, cały przeszklony z towarem zalegającym na podłodze. Przy wejściu jest kosz z ubraniami na wysprzedaży (za 10 zł żona kupiła mi t-shirt, który jakością bije wszystkie americanosy, diversy i inne). Fajne ubrania, szczególnie tegoroczna kolekcja swetrów. Daj sobie spokój z dołową alba szczękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak1001
Jeszcze jedno, jak buty to w Plazie - schodami ruchomymi w górę i na prawo. Duży sklep obuwniczy, spory tam ruch. Obuwie droższe (np. męskie buty ze skóry od 150 do 300 zł) ale świetne wzornictwo i dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy..........
wiem o którym mówisz - euro-moda, właśnie chciałam sobie tam szpilki za 400 zł kupić zastanawiałam sie dłuuugo bo to dla mnie nie mały wydatek....no i jednak raczej nie kupie, jak poczytałam kilka opini o tym sklepie:/ ma zakaz prowadzenia dzaioałalności:/ często towar drogi( gdy zdarzy się jakaś wada-wiadomo czasem tak bywa) to sklep w ogóle nie przyjmuje reklamacji, nawet nie chcieli kasy oddać jak sądowo ktoś wygrał:D więc po prostu boje się tam kupić takich drogich butów, jesli by się okazało że np coś się odkleilo itp. chciałabym opini jakiejś kobitki, która w szpilkach chodzi i czy właśnie na bazarku kupiła sobie jakieś szpilki i są wygodne? co do respanu - czasem tam wejde, ale ostatnio się wkurzyłam, bo kupiłam spodnie typu dźinsy ale to jakiś inny materiał(granatowe) za 65 zł czyli tak srednio. no i co, po zdjęciu spodni całe nogi miałam granatowe!! już nawet nie myśle jak ten pieprzony barwnik w skóre wnika brrrr co to za syf musi być:/ a takie same spodnie na bazarkach tańsze widziałam. no gdyby kosztowały ze 30 zł to ok, nie miałabym pretensji, a za te 65 to myślałam, że będa w miare normalne, a nie jakiś szajs, od którego jeszce jakiegoś uczulenia dostane:/ no neistety badziewie u nas czasenm takie że aż szkoda gadac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalutka
Miałaś pecha z tymi spodniami ale to kwestia materiału a nie sklepu w którym kupiłaś. Ja bywam w respanie dość czesto, kiedyś tam nie chodziłam po raz pierwszy poszłam z moim chłopakiem , on jest stałym klientem sklepu z obuwiem sportowym. Mają tam chyba największy wybór modeli markowych butów w Rzeszowie i w cenach duuużo niższych niż we wszystkich galeriach. Myślałam,że to jakiś outlet ale nie , mają tam regularną kolekcję jak w innych firmowych sklepach. Mój chłopak kupił tam przedwczoraj jakiś najnowszy model nike shox o 80 zł taniej niż w galerii. Z ciuchami trochę gorzej, nie ma markowych ale coś też można fajnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalutka
AAA ten sklep w respanie z butami sportowymi nazywa się butyjana.pl. Chłopak znalazł ten sklep przez internet bo mają swoją stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam sklepu vegas w plazie, paris w europie, vera luci w galerii rzeszów i jeszcze jednego w full markecie też o podobnej nazwie, wszystkie są jednego właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×