Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pmis

Pometex- co to takiego??

Polecane posty

Gość Pmis

Witam, jestem jedna z wielu osob ktora szuka pracy w tym kraju. mimo ze czlowiek jest po studiach to pracodawcy maja go gdzies. zetkenalm sie ostatnio z ogloszeniem FIRMY POMETEX skladanie opakowan na plyty CD. w mailu dostalam infromacje o wplaceniu 8 zl na identyfikator i adres, nip, regon ale nie moge znalezc tej firmy w internecie. w mailu wszystko ladnie wyglada ze mozna zarobic 1100zl a nawet 1400zl. czy ktos mial doczynienia z Firma Pometex z Raciborza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianK
Witam! Dołączam się do pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totomek
Szukając zajęcia wiosną br. natknąłem się na podobne ogłoszenie, które okazało się ściemą. Brak info o firmie w necie jest wielce podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanko ciekawe czy ODP
Witam Dziękuję za odpowiedź na moje zgłoszenie. Za nim prześle 8zł mam prośbę czy mogli by Państwo przesłać dokładną nazwę płyt bądź ich zdjęcie, ponieważ koszt złożenia (wypłata i przywóz) wydaje mi się ,że przewyższają cenę 100sztuk ,którą można kupić nawet za 32zł czyli (32 razy 20 =640) a Państwo oferują 1100zł . proszę o informację ponieważ zależy mi na pracy. Z Poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielka ściema podaja się za Perlox tydzień temu podawali sie za Pometex adresowanie kopert adres i miejscowosć zmieniaja a konto to samo 91 1140 2004 0000 3002 4706 4903 oszuści wpłacisz 8 zł na identyfikator i cisza przestrzegaja przed oszustami a sami nimi są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielka ściema podaja się za Perlox tydzień temu podawali sie za Pometex adresowanie kopert adres i miejscowosć zmieniaja a konto to samo 91 1140 2004 0000 3002 4706 4903 oszuści wpłacisz 8 zł na identyfikator i cisza przestrzegaja przed oszustami a sami nimi są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Definitywna Odpowiedź
Podawałem już kilka razy link : http://www.stat.gov.pl/regon Prosze wejść na niego i sprawdzić firmę albo po NIP , albo po REGON Nie sa to dane objęte jakąkolwiek tajemnicą i jeśli firma nie podaje danych , to nie jest to firma tylko Gnojek , co siedzi na necie i naciąga w sztubacki sposób. A swoją drogą , policzcie , czy jest logiczne zarobić tyle kasy za kilka dni pracy ??? Konto oczywiście z mbanku , zwykłe , internetowe , może zamiast pisaćtu przejdźcie się na Policję. Bo to oszustwo całkowicie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekZZZZZ
Witam, również zainteresowałem się tą ofertą, dostałem maila z powyższymi informacjami (oczywiście pisanego jednakowo dla wszystkich), więc poprosiłem o zwór umowy. Niby jest, ale bardzo ogólna, bez wpisanych danych firmy, a to, co mnie zaciekawiło (choć nie jestem prawnikiem) to punkt: "wynagrodzenie płatne będzie: od razu po wykonaniu zlecenia". Jak dla mnie BARDZO nieprecyzyjnie, jak w końcu udowodnić, że tego dnia się wykonało pracę? Do tego w mailu jest ciekawy motyw - kasę przekazuję podobno kurier po wykonanym zleceniu. Nie spotkałem się jeszcze z kurierem, który płaciłby odbiorcy, Ale może się mylę? Jeśli ktoś już może ma za sobą przygody z tą firmą to proszę o info. Aha, oczywiście firmy znaleźć nie można po NIP i REGON. Tak samo z adresem - zero kompatybilności z tym, co napisane w mailu. Do tego w ani jednej wiadomości nie otrzymałem namiarów telefonicznych na ów Prometeks. Kurcze, no śmierdzi mi to, nie chodzi o śmieszne 8 zł, ale o zasadę. Proszę o info "ktokolwiek przeżył, ktokolwiek wie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworz oczy
przeciez to jedna wielka sciema ,googla nie masz czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekZZZZZ
"Googla" mam, miewam też czasem wątpliwości. Ktoś może jest w stanie odpowiedzieć merytorycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwórz oczy ośle
Przepraszam za osła , ale 1000 osłów X 8, 00 złotych to daje 8.000 złotych I to tylko przez śmieszne 8,00 zeta. Teraz merytorycznie: siedzi sobie ktoś i kasuje po śmieszne 8, 00 zeta za marzenie takich co chcą wierzyć , że kase dostaje się za " pracę chałupniczą " Pomyśl czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldzunia
sciema i tyle.jak niby chcą umowę zlecenie skoro potrzebne im tylko imie i nazwisko i adres ,pssssssss... no ale ja oczywiscie zaplacilam te 8zł (dobrze ze tylko tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekZZZZZ
Jak rozumiem odpowiedzi nie było, kurier się nie pojawił? Kurcze, sprawa ewidentnie do zgłoszenia policji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GumciQ
Witam. Również natknęłam się na tę firmę. Napisałam do nich wiadomość, że jestem zainteresowana dostałam oczywiście tego samego maila co wszyscy i odpisałam do nich, że w takim razie poproszę maila ze zdjęciami tych opakowań itd oczywiście zwrotnego maila już nie dostałam. Chciałam już dziś wpłacić te pieniądze ale coś mnie podkusiło i zaczęłam szukać informacji o tej firmie i co i nic nie znalazłam. Ludzie nie dajcie się oszukać! Uważajcie na nich! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy cierpicie na tzw. :
SYNDROM SZTOKHOLMSKI 10 was oszuka , a wy dalej ich bronicie i brnieci w G_ÓWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×