Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia*..

Proszę o przepis na łatwe i pyszne ciasto z jabłkami.

Polecane posty

Gość Asia*..

Jak wyżej :-) Chodzi mi o coś prostego i pysznego co zawsze wychodzi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adabodzi
Kochane jak już jesteśmy przy przepisach to bardzo bym prosiła o przepis o łatwe i dobre ciasto.Musze upiec do szkoły na pasowanie a jestem beztalencie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najłatwiejsze i najszybsze i względnie wyglądające ciasto biszkoptowe z delicjami i galaretką ciasto : 4 jaja (oddzielić biała od żółtek ) 0,5 szklanki maki zwykłej 0,5 szklanki mąki ziemniaczanej niecała szklanka cukru tak 3/4 2 łyżki wody (nie gorącej ) 1 łyżeczka proszku do pieczenia białka ubic na sztywno z odrobiną soli ,dodać cukier ubijać dalej ,dodać żółtka i wodę ,na koniec dodać mąkę zwykłą mieszając ją łyżką a potem mąkę ziemniaczaną także mieszając łyżką i proszek do pieczenia wylać do średniej blaszki wysmarowanej wczesniej masłem i obsypanej mąką .piec 30 minut w 180-190 st (najlepiej patrzeć i sprawdzić patyczkiem czy nie jest w środku surowe bo ja mam czasem po 25 minutach jest gotowe ) dwie paczki delicji np.wiśniowych delicje ułożyć czekoladą do góry na wierzchu placka zrobić dwie galaretki wiśniowe jak zaczną tężeć ,zalać nią placek razem z delicjami ,wstawić do lodówki i gotowe zamiast delicji wiśniowych mogą być pomarańczowe wtedy galaretka pomarańczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA I EWA SLUB
Pomoz dwom dziewczynom spelnic swoje marzenie- pobrac sie w przestworzach- kliknij na link i oderwij prawa strone biletu lotniczego ! :))))))))) W koncu kazdy ma prawo do szczescia ! :))) http://love.flysas.net/?ui=123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze robie biszkopt
i na wierzch okladam "8" jakblka.10min i ciasto gotowe do pieca mozna posypac cukrem pudrem, polac luklem jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×